زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو

یکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام کار با کامپیوتر باید انجام دهید آماده سازی محیط کار خود می باشد. اگر گردن شما در حالت نامتعادلی قرار داشته باشد می تواند برای سلامت شما مضر باشد و شما نتوانید بهترین شرایط کار را برای خود رغم بزنید. زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین وسایلی می باشد که می توانید با استفاده از آن سطح ارتفاع مانیتور خود را با آن تنظیم نمایید.

برای کنترل ارتفاع مانیتو خود می توانید از زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND استفاده نمایید. بر روی این محصول دو عدد فضا جهت قرار دادن قلم و گوشی تلفن همراه و یا سایر موارد قرار دارد که می توانید از آن بهره مند شوید. زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND به صورت عمده به فروش می رسد و شکرت هایی که می خواهند از این محصول خریداری نمایند و یا به فکر سلامت کارمندان خود هستند می توانند از این درگاه استفاده نمایند. به نحو احسنت استفاده نمایید.


قیمت عمده: 59000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام کار با کامپیوتر باید انجام دهید آماده سازی محیط کار خود می باشد.

 

زیر میزی

 

اگر گردن شما در حالت نامتعادلی قرار داشته باشد می تواند برای سلامت شما مضر باشد و شما نتوانید بهترین شرایط کار را برای خود رغم بزنید. زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین وسایلی می باشد که می توانید با استفاده از آن سطح ارتفاع مانیتور خود را با آن تنظیم نمایید.

 

زیر میزی

 

برای کنترل ارتفاع مانیتو خود می توانید از زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND استفاده نمایید. بر روی این محصول دو عدد فضا جهت قرار دادن قلم و گوشی تلفن همراه و یا سایر موارد قرار دارد که می توانید از آن بهره مند شوید.

 

زیر مانیتوری

 

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND به صورت عمده به فروش می رسد و شکرت هایی که می خواهند از این محصول خریداری نمایند و یا به فکر سلامت کارمندان خود هستند می توانند از این درگاه استفاده نمایند.

 

زیر مانیتور

 

بر پشت این زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یک قسمت برای تبلیغات نیز موجود است که می توانید هر کاغذی را درون آن قرار دهید تا بهترین راه برای برقراری ارتباط میان مشتریان باشد.

 

زیر مانیتوری جدید

 

لازم به ذکر است این زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND دارای بهترین کیفیت ممکن است و شما می توانید از ویژگی های آن به نحو احسنت استفاده نمایید.

59000 تومان

-