جامدادی برزنتی طرح آدیداس

جامدادی برزنتی طرح آدیداس

یکی از انواع لوازم التحریر که معمولا از دانش آموزان دبستانی تا دانشجویان با آن سر و کار دارند، جا مدادی می باشد. کاربرد اصلی جامدادی به منظور نگهداری، نظم دهی و حمل آسان و راحت لوازم التحریر و انواع نوشت افزارمی باشد. محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی شیک از جنس برزنت می باشد. این محصول دارای ابعاد 4*10.5*20 سانتی متر و به رنگ قهوه ای تیره می باشد. این جامدادی دارای دو محفظه زیپ دار و یک محفظه باز شونده دارای 3 عدد جا قلمی بههمراه یک درب چسبی بر روی کلیه محفظه ها می باشد. این جامدادی با طراحی اسپرت که دارد قابل استفاده برای دخترخانم ها و آقا پسر ها می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از وسایلی که در ابتدای سال تخصیلی خرید آن برای دانش آموزان و دانشجویان ضروری می باشد، یک جامدادی با کیفیت و جادار می باشد تا بتوانند به نوشت افزار و سایر لوازم التحریر خود سرو سامانی دهند. در حال حاضر نمونه های مختلفی از جامدادی که دارای تنوع طرح، ابعاد و جنس می باشند، در بازار لوازم التحریر وجود دارد که افراد بسته به گروه سنی یا سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری می کنند.

 

 جامدادی اسپرت جدید

 

محصول فوق یک نمونه بسیار باکیفیت با طراحی شیک می باشد که از گروه جامدادی های پارچه ای محسوب می شود. این جامدادی با استفاده از پارچه برزنت بسیار با کیفیت به رنگ قهوه ای تیره تهیه شده که بر روی آن چاپ آدیداس به رنگ سفید خورده است. این جامدادی با جیب های متعدد می تواند به خوبی به وسایل و نوشت افزارهای شما سرو سامان دهد.

 

 خرید جامدادی اسپرت جدید

 

یکی از مهمترین ویژگی های این جامدادی، جنس برزنتی آن می باشد که علاوه بر کیفیت بالا دارای قابلیت شستشو می باشد. این جا مدادی دارای دو محفظه زیپی بوده، یک محفظه زیپی بزرگ که می توانید انواع وسایل خود در آن قرار دهید و یک جیب زیپی کوچک، در بین این دو جیب یک محفظه نیز در نظر گرفته شده است که دارای یک سه عدد جای قرار گیری خودکار به حالت کشی و یک جای کارت می باشد.

 

 خرید کیف لوازم التحریر اسپرت

 

بر روی کلیه جیب های این جامدادی یک عدد درب چسبی نیز تعبیه شده است تا در صورت باز بودن احتمالی درب یکی از جیب ها، وسایل داخل جامدادی بیرون ریخته نشود. این جامدادی به گونه ای طراحی شده است که مناسب برای دخترخانم ها و آقا پسرها در گروه های سنی مختلف می باشد.

 

 کیف لوازم التحریر اسپرت

 

ابعاد این جامدادی برزنتی طرح آدیداس، 4*10.5*20 سانتی متر است، در تولید این محصول علاوه بر استفاده از برزنت بسیار اعلا، سایر جزئیات بکار برده شده در تولید آن از جمله زیپ، چسب و... نیز از کیفیت بسبار خوبی برخوردار می باشد.

 

جامدادی پارچه ای جدید

ناموجود

-