سیخ کباب دایره ای مخصوص اجاق گاز پک سه عددی

سیخ کباب دایره ای مخصوص اجاق گاز پک سه عددی

سیخ کباب دایره ای، محصولی جدید با طراحی کاملا کاربردی برای سبک زندگی آپارتمان نشینی که امکان طبخ کباب بر روی اجاق گاز را برای شما فراهم می آورد و مشکل نبود فضا برای درست کردن آتش و کباب پختن را حل می کند. این سیخ کباب دارای طراحی دایره ای شکل می باشد و مطابق با طرح شعلع اجاق گار می باشد. جنس این سیخ کباب گالوانیزه می باشد و در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم بوده. پک این محصول شامل سه عدد سیخ کباب روگازی می باشد که دارای دسته نمدی برای محافظت از دست در مقابل حرارت می باشد. ابعاد هر سیخ 29*14.5 سانتی متر ئ دارای  طول هر سیخ حدود 19 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 16000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در سبک زندگی آپارتمان نشینی مشکل کمبود جا یکی از مشکلاتی می باشد که موجب ایجاد محدودیت هایی می شود، از جمله درست کردن آتش و کباب درست کردن. در کنار سایر غذاها کباب نیز یکی از غذاهایی می باشد که می تواند بسیار هوس برانگیز باشد، اگر شما نیز در آپارتمان زندگی می کنید و با مشکل درست کردن کباب مواجه هستید ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که بدون نیاز به روشن کردن آتش و دود براحتی کباب درست کنید.

 

ُسیخ کباب دایره ای مخصوص اجاق گار

 

سیخ کباب دایره ای مخصوص اجاق گاز، محصولی جدید و با طراحی هدفمند می باشد که به شما این امکان را می دهد در آپارتمان و روی اجاق گاز یک کباب خوشمزه تهیه کنید.

 

سیخ کباب دایره ای گالوانیزه

 

این سیخ کباب به صورت دایره ای و مطابق با شکل شعله اجاق طراحی شده است و موجب پختن یکنواخت هر آنچه می خواهید می شود. استفاده از سیخ های معمولی بر روی شعلع اجاق برای پخت مناسب نمی باشد زیرا با توجه به شکل ظاهری شعله امکان حرارت یکنواخت برای پخت وجود ندارد و این سیخ کباب دایره ای پخت یکنواخت مواد غذایی را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید اینترنتی سیخ کباب دایره ای

سیخ کباب آپارتمانی

 

این سیخ دایره ای از جنس گالوانیزه می باشد که در مقابل حرارت و رطوبت مقاوم می باشد و براحتی می تواند کباب های خوشمزه با آن تهیه کنید و بعد از آن مورد شستشو قرار دهید. برای استفاده از این سیخ کباب کافی است دهانه سیخ را مقداری باز کرده و هر آنچه می خواهید کباب کنید داخل سیخ کرده و بر روی شعله اجاق قرار دهید. با این سیخ کباب می تواند انواع گوشت ها، گوجه، قارچ و هر آنچه قابلیت کباب شدن دارد را براحتی کباب کرده و میل کنید.

 

خرید اینترنتی سیخ کباب آپارتمانی

 

سیخ کباب دایره ای رو گازی را حتی بر روی آتش زغال نیز می توانید استفاده کنید، دسته این سیخ یک روکش نمدی دارد که مانع از سوختن دست در حین استفاده می شود. ابعاد هر سیخ 29*14.5 سانتی متر ئ دارای  طول هر سیخ حدود 19 سانتی متر می باشد.

 

سیخ کباب دایره ای رو گازی قیمت

16000 تومان

-