توری کباب پز بیگ مک

توری کباب پز بیگ مک

کباب پز توری مدل بیگ مک، محصولی با طراحی جدید و کاربردی که می توان از آن برای کباب کردن انواع گوشت ها و سبزیجات استفاده کرد، یکی از مهمترین ویژگی های این محصول قابلیت تنظیم ارتفاع ان می باشد که امکان تنظیم بر اساس موردی که قصد کباب کردن ان را دارید به شما می دهد. این محصول دارای یک سبد و یک صفحه استیل می باشد که بر روی یکدیگر قرار گرفته و بر روی دسته آن بست استیل برای جلوگیری از باز شده صفحات توری در نظر گرفته شده است. ابعاد این توری گریل استیل، 7*41.5*72 سانتی متر می باشد. لازم بذکر می باشد که بر روی دسته آن به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به دست در حین قرار گرفتن بر روی آتش یک قطعه چوبی در نظر گرفته شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 همانطور که می دانید یکی از سالم ترین شیوه های طبخ، کباب کردن می باشد. در این شیوه در واقع از هیچگونه آب یا روغنی استفاده نمی شود و بهترین گزینه برای افرادی ب.ده که رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنند. علاوه بر سیخ کباب یکی از ابزار هایی که می توانید برای کباب کردن از آن استفاده نمائید، توری کباب پز می باشد که به گونه ای طراحی شده که براحتی مواد غذایی را در بین صفحه های آن قرار داده و آن را بر روی آتش گذاشته تا براحتی مغز پز شود.

 

توری کباب پز بزرگ

 

توری کباب پز بیگ مک، محصولی با طراحی خاص و جدید که مزیت های زیادی نسبت به مدل های پیشین دارد، از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت تنظیم ارتفاع آن اشاره کرد. این محصول متشکل از یک سبد و یک قسمت توری می باشد که بر روی این سبد قرار می گیرد.

 

جدید ترین توری کباب پز

 

با توجه به ارتفاع قابل تنظیم این محصول شما می توانید انواع مواد غذایی از جمله قطعه های گوشت، تکه های مرغ، سبزیجات و ... را براحتی در داخل آن قرار داده و صفحه توری را بر اساس نیاز خود تنظیم ارتفاع نموده و براحتی آن را بر روی آتش قرار داده تا مواد غذایی شما مغز پز شوند. با همراه داشتن این توری در پیک نیک شما می توانید براحتی و بدون درد سر انواع کباب های خوشمزه را تهیه کنید.

 

توری گریل استیل

 

جنس این توری از استیل ضد زنگ می باشد که در مقابل آتش و حرارت مستقیم مقاوم می باشد. شما بعد از هر بار استفاده می توانید براحتی این توری کباب پز را مورد شستشو قرار دهید و نگران زنگ زدگی آن نباشید. یکی از مهمترین ویژگی های ساخت این توری کباب پز دسته ای از جنس چوب برای گرفتن آسان روی شعله بدون آسیب رسیدن به دست می باشد. لازم بذکر بوده که بر روی دسته نیز دارای بست استیل برای جلوگیری از باز شده صفحات توری می باشد.

 

 توری باربکیو

 

ابعاد این محصول 7*41.5*72 سانتی متر و وزن در حدود 1045 گرم دارد. این توری مناسب برای استفاده بر روی اجاق گاز و آتش می باشد و به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم می توانید براحتی آن را در حین سفر و پیک نیک به همراه داشته باشید.

 

خرید سبد باربیکیو

 

ناموجود

-