نگهدارنده دستمال سفره بلوم

نگهدارنده دستمال سفره بلوم

یکی از المان هایی که می تواند میز پذیرایی یا سفره غذای شما را زیبا و متفاوت کند، استفاده از دستمال سفره می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی کاملا کاربردی نیز می باشند. نگهدارنده دستمال بلوم محصولی جدید با کارایی بالا می باشد که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان ممکن میز پذیرایی خود را تزئین کنید.

پکیج نگهدارنده فوق دارای 4 عدد نگهدارنده دستمال سفره به شکل ساقه گل رز از جنس پلاستیک با کیفیت می باشد که وزن هر کدام از آنها تنها 8 گرم می باشد. ابعاد هر شاخه 6*20 سانتی متر بوده و تنها با یک چرخش می توان دستمال سفره را به شکا گل رز در آورد. این گل زیبا را می توانید در حین سرو غذا در کنار بشقاب، درون لیوان یا حتی درون گلدان روی میز قرار داد. در پک ارئه شده 4 عدد دستمال سفره مناسب برای استفاده در این محصول نیز ارائه شده است.


قیمت عمده: 30500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از دغدغه های خانم ها در مهمانی ها زیبایی میز یا سفره غذا می باشد، در اینجا ما قصد داریم محصولی را معرفی کنیم که در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ها به شما کمک میکند میز خود را به زیبایی بیارائید. نگهدارنده دستمال بلوم محصولی با طراحی هدفمند و کارآمد که به شما کمک می کند با دستمال سفره های خود گل های زیبا تهیه کنید و در میز پذیرایی خود و در کنار ظروف سرو مورد استفاده قرار دهید. شکل این محصول به مانند یک ساقه گل رز می باشد و از جنس پلاستیک بسیار اعلا بوده. این نگهدارنده محصولی شکیل و متفاوت بوده و نقش زیادی در زیبا سازی میز پذیرایی شما دارد.

 

خرید نگهدارنده دستمال بلوم

خرید اینترنتی نگهدارنده دستمال سفره

 

کار کردن با این نگهدارنده دسمال بسیار آسان می باشد و تنها کافی است یک دستمال سفره از نوع کاغذی را برداشته و در قسمت مشخص شده بر روی نگهدارنده قرار داده و به آرامی این نگهدارنده را بپیچانید، حالا شما یک گل رز زیبا در اختیار دارید که می توانید برای آراستن میز پذیرایی خود استفاده کنید. این نگهدارنده را می توانید علاوه بر خانه در رستوران ها و کافی شاپ ها نیز مورد استفاده قرار دهید.

 

قیمت نگهدارنده دستمال سفره

 

با این نگهدارنده گل شما می توانید دیزاین و چیدمان جدیدی  در میز پذیرایی خود خلق کنید. با استفاده از این محصول متفاوت بودن در دیزاین را تجربه خواهید کرد. این نگهدارنده دستمال کاغذی یک وسیله تزیینی و درعین‌حال کاربردی می باشد که می تواند همه حا همراه شما باشد.

 

خرید اینترنتی دستمال سفره

نگهدارنده دستمال سفره چیست

 

از مهمترین مشخصات این محصول سادگی، کارایی، زیبایی بوده که به واسطه کیفیت خوب و قیمت مناسب بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. این محصول با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک بهداشتی ABS تهیه شده است و وزن هر شاخه 8 گرم و بسته بندی کامل 146 گرم می باشد. در این پکیج 4 عدد نگهدارنده و 4 عدد دستمال سفره کاغذی قرار داده شده است.

 

فروش عمده نگهدارنده دستمال

 

30500 تومان

-