سطل زباله چند منظوره شایگان مدل کابینتی

سطل زباله چند منظوره شایگان مدل کابینتی

سطل زباله کابینتی شایگان، محصولی با طراحی جدید و کاربردی که به منظور نصب بر روی درب کابینت طراحی شده است تا شما بتوانید براحتی از فضای بلا استفاده در کابینت نیز استفاده نمائید. یکی از مهمترین ویژگی های این سطل زیاله، دسترسی آسان به آن می باشد، این سطل به صورت درب دار طراحی شده است تا مانع از پخش بوی نامطبوع زباله ها در محیط شود. علاوه بر امکان نصب سطل در داخل کابینت شنا می توانید آن را به صورت نمایان و رو به فضای باز آشپزخانه نصب کنید. این سطل با مواد پلاستیکی مرغوب و در رنگبندی متنوع تولید شده است. ابعاد سطل زباله کابینتی شایگان  17*18*27 سانتی متر و حجمی معدال 8 لیتر است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر خانه ای و بخصوص در آشپزخانه ها استفاده از سطل زباله امری ضروری می باشد، زیرا برای حفظ سلامت و بهداشت و به منظور جمع آوری پسماند مواد غذایی نیاز به یک ظرف می باشد که بهتر است از نوع درب دار انتخاب شود تا بوی نامطبوع ناشی از انباشته شدن زباله ها در محیط منتشر نشود. اما در بسیاری از آشپزخانه های امروزی با مشکل کمبود فضا مواجه می باشیم، سطل زباله شایگان مدل کابینتی محصولی با طراحی نوین و هوشمندانه به منظور حل مشکل کمبود فضا در داخل آشپزخانه ها می باشد.

 

 خرید سطل زباله کابینتی

 

در اکثر آشپزخانه ها معمولا جایگاه سطل زیاله در کابینت زیر سینک می باشد که به منظور تسهیل در دسترسی به سطل بوده، اما در بسیاری از موارد به دیلی کمبود فضا این کابینت دارای فضای کم و بهم ریخته می باشد که می تواند دسترسی به سطل را سخت کند، اما با خرید سطل زباله کابینتی شایگان و جایگزین کردن آن با سطل های قدیمی براحتی می توان این مشکل را حل نموده.

 

 خرید جدید ترین سطل زباله کابینتی

 

این سطل زباله دارای ابعاد  17*18*27 سانتی متر و حجمی معادل 8 لیتر می باشد و با دارا بودن یک دسته بر روی بدنه، براحتی بر روی لبه کابینت نصب می شود، هر چند شما می توانید شما این سطل را بر روی لبه درب اتاق و کمد نیز نصب کنید و وسایل و خرده ریز های خود را در داخل آن قرار دهید و محیط را نظم دهی کنید.

 

  سطل زباله کابینتی شایگان

 

این سطل به گونه ای طراحی شده است تا شما بتوانید براحتی از فضای بلااستفاده داخل کابینت خود استفاده کنید، در واقع با نصب بر روی درب کابینت نه تنها از فضای کابینت که امکان استفاده سودمند نداشته را استفاده کرده اید، بلکه دسترسی راحتری نیز به سطل زباله خواهید داشت.

 

 قیمت سطل زباله کابینتی  شایگان

 

سطل زباله مدل کابینتی شایگان، برای نصب بر روی درب کابینت طراحی شده است و شما می توانید آن را رو به سوی داخل کابینت نصب کنید تا دیده نشود و در صورت نیاز می توانید به سمت فضای آشپزخانه نصب کنید تا برای دسترسی به سطل نیاز به باز کردن درب کابینت نداشته باشید. با خرید این سطل زباله با فضای بهم ریخته داخل کابینت خداحافظی کنید.

 

 سطل کابینتی ارزان

ناموجود

-