اجاق برقی دو شعله سانی مدل KD2020HP

اجاق برقی دو شعله سانی مدل KD2020HP

یکی از اصلی ترین اجزا هر آشپزخانه ای که در واقع اصلی ترین جز مورد نیاز برای پخت و پز می باشد، اجاق ها هستند که شامل نمونه های محتلف گازی و برقی می باشند. اجاق برقی سانی مدل دو شعله یک اجاق با ابعاد جمع و جور و طراحی زیبا و کارآمد می باشد که قابل استفاده به صورت رومیزی می باشد. این اجاق دارای ابعاد 5*23*48 سانتی متر است که با احتساب پایه می باشد و وزنی در حدود 2483 گرم است. این محصول دارای دو صفحه پلیت با قطر 16 سانتی متر است، جنس بدنه این اجاق از فلز با کیفیت با روکش لعابی سفید است. ازمهمترین ویژگی های این محصول می توان به امکان تنظیم حرارت آن با استفاده از پیچ چرخشی در نظر گرفته شده روی اجاق اشاره کرد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 برای پخت و پز و درست کردن انواع نوشیدنی و غذای گرم نیاز به یک منبع حرارت می باشد، بنابراین می توان گفت یکی از اصلی ترین اجزای یک آشپزخانه اجاق گاز می باشد، حتی در طول سفر نیز برای بهرمندی از یک وعده غذایی گرم نیاز به یک اجاق سفری با ابعاد جمع و جور و نحوه استفاده آسان می باشیم. اجاق های

 

قیمت اجاق برقی المنتی

 

برقی نمونه ای از اجاق ها می باشند که معمولا با استفاده از برق شهری کار می کنند. محصول فوق یک نمونه اجاق برقی بسیار با کیفیت با طراحی ساخت زیبا و کار آمد می باشد.

 

خرید اجاق برقی

 

اجاق گاز برقی سانی مدل KD2020HP ، با دارا بودن دو صفحه گرمایشی مناسب برای استفاده در آشپزخانه های کوچک، شرکت ها، کافی شاپ ها و خانه های دانشجویی می باشد. این محصول دارای دو صفحه گرد با قطر 16 سانتی متر می باشد، لازم بذکر است که از گذاشتن ظروف سنگین بر روی این اجاق خود داری کنید.

 

قیمت اجاق برقی جدید

 

این اجاق برقی مدل د شعله دارای ابعاد با 5*23*48 سانتی متر است که با احتساب پایه می باشد، پایه های این محصول از نوع ضد لغزش می باشد و در حین کار کردن با آن نگران جابجایی نباشید. بر روی بدنه این اجاق دو عدد پیچ چرخشی در نظر گرفته شده است که به منظور روشن/ خاموش و همچنین تنظیم درجه حرارت اجاق تعبیه شده است.

 

خرید اجاق برقی سانی

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول، بدنه فلزی با روکش لعاب دار سفید آن می باشد که در صورت کثیف شدن شما می توانید براحتیآن را مورد نظافت قرار دهید. این اجاق یکی از بهترین گزینه ها برای خانه های دانشجویی می باشد که امکان استفاده از وسایل بزرگ و با حجم زیاد را ندارند.

 

اجاق برقی کوچک مسافرتی

 

توان هر شعله در حالت بیشترین دما 1500 وات می باشد، لازم بذکر است در حین روشن بودن یا بلافاصله بعد از خاموش کردن اجاق به صفحه های آن دست نزنید و در صورت نیاز به جابجایی حتما با یک عایق در دست این کار را انجام دهید. از دیگر ویژگی های این اجاق برقی می توان به  شاخص ال ای دی، قابلیت جابجایی و پایه های ضد لغزش اشاره کرد.

 

خرید اجاق برقی کوچک مسافرتی

ناموجود

-