تابه وک گرانیتی دیواره بلند

تابه وک  گرانیتی دیواره بلند

تابه های وک، یکی از وسایل آشپزی می باشند که به دلیل طراحی خاص و کاربردی خود می توانند علاوه بر کاربرد به عنوان یک تابه به عنوان یک قابلمه نیز مورد استفاده قرار گیرد. ماهیتابه وک دیواره بلند فوق، دارای دیواره ای به ارتفاع 9 سانتی متر و قطر دهانه 27.5 سانتی متر بوده و جنس بدنه آن از آلومنیوم می باشد که داخل آن دارای روکش گرانیتی نچسب و سطح بیرونی تابه با یک رنگ قرمز طرحدار پوشانیده شده است. این تابه دارای دو دسته می باشد که از جنس باکالیت نسوز بوده و یک درب پیرکس با حاشیه فلزی می باشد که شما در حین پخت می توانید غذای خود را مشاهده کنید.


قیمت عمده: 51900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر خانه ای بلا اسستثنا به یک تابه نیاز می باشد، موارد استفاده از تابه بسیار می باشد از جمله برای سرخ کردن انواع سبزیجات یا گوشت و مرغ. حال اگر طراحی این تابه به گونه ای باشد که شما در حین پخت و پز نگران بیرون ریختن مواد غذایی از داخل تاب نباشید می تواند تاثیر مثبتی در انتخاب شما داشته باشد. تابه های وک به دلیل دارا بودن دیواره های بلند برای آشپزی های آسیای شرقی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا مواد غذایی در این تابه ها با حرارت و سرعت بالا مورد طبخ قرار می گیرد.

 

خرید تابه وک گرانیتی

 قیمت تابه وک دیواره بلند

 

در بازار نمونه های مختلفی از تابه های وک وجود دارد که شاید شما بیشتر نمونه ها تک دسته را مشاهده کرده باشید، اما محصولی که می خواهیم آن را به شما معرفی کنیم یک تابه وک دیواره بلند از نوع دو دسته می باشد که علاوه بر تابه می تواند به عنوان یک قابلمه نیز مورد استفاده قرار گیرد. این تابه دارای یک درب پیرکس بوده که یک سوپاپ بر روی آن تعبیه شده که برای خروج بخار از تابه در نظر گرفته شده است.

 

 قیمت تابه وک گرانیتی دیواره بلند

 

جنس بدنه این تابه از آلومنیوم بوده و این تابه دارای وزنی در حدود 1500 گرم می باشد. قطر دهانه این تابه 27.5 سانتی متر بوده و دیواره ای معادل 9 سانتی متر داشته و شما می توانید با استفاده از این تابه علاوه بر مراحل سرخ کردن و تفت دادن، بقیه مراحل پخت را با این تابه ادامه داد. رنگ بدنه این تابه قرمز طرح دار می باشد که بسیار زیبا بوده و می تواند تکمیل کننده زیبایی آشپزخانه شما باشد.

 

 خرید اینترنتی تابه وک

فروش عمده تابه وک گرانیتی

 

این تابه دارای دو دسته می باشد که جنس آنها باکالیت و نسوز می باشد و شما لازم نیست در حین آشپزی نگران سوختن دسته ها باشید. با کمک این دسته ها می توانید تابه را براحتی بلند کرده و جابجا کنید. داخل این تابه با استفاده از روکش گرانیتی نچسب پوشانیده شده و شما می توانید با کمترین میزان روغن مواد غذایی خود را طبخ کنید. ابعاد کلی این تابه وک عبارت است از 9*27.5*27.5 سانتی متر و وزنی معادل 1500 گرم دارد.

 

 تابه وک دیواره بلند ارزان

51900 تومان

-