لوله باز کن دراگون بسته 3 عددی

لوله باز کن دراگون بسته 3 عددی

یکی از دلایل اصلی گرفتگی لوله های فاضلاب ظرفشویی، روشویی و حمام وارد شدن مو و سایر اجسام خارجی ریز می باشد که با انباشته شدن بر روی هم مانع از عبور آب می شوند، اگر شما اعتقادی به استفاده از لوله باز کن های شیمیایی ندارید می توانید با استفاده از لوله باز کن ماری دراگون براحتی و بدون نیاز به مواد شیمیایی لوله های سینک ظرف شویی، حمام، وان، روشویی را باز کنید. این لوله باز کن دارای طراحی خاص و خلاقانه می باشد و جنس آن پلاستیکی بوده و با توجه به طراحی ظاهری آن وارد مسیر فاظلاب شده و مو و سایر آلودگی ها را خارج می کند.

این محصول به صورت بسته سه عددی عرضه می شود و دارای ابعاد 0.5*3.5*49 سانتی متربوده. جنس بدنه این لوله باز کن از پلاستیک ABS است که علاوه بر انعطاف بالایی که دارد بسیار منعطف بوده و دارای یک دسته برای استفاده راحتر می باشد.


قیمت عمده: 32000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


برای همه ما پیش آمده است که لوله فاضلاب مربوط به روشویی یا ظرفشویی دچار گرفتگی شده و نیاز به استفاده از روشی برای بر طرف کردن این گرفتگی داشته باشید. شاید اولین گزینه استفاده از مواد شیمیایی می باشد که علاوه بر اینکه دارای بوی نامطبوع بوده و برای سلامتی مضر می باشد، گاهی اوقات گرفتگی فاضلاب که در اثر انباشته شدن مو یا چیز های دیگر می باشد را برطرف نمی کند.

 

 خرید اینترنتی لوله باز کنی ماری

 

در اینجا قصد داریم شما را با محصولی جدید با طراحی بسیار کارآمد آشنا کنیم که براحتی می تواند گرفتگی انواع لوله های سینک ظرف شویی، حمام، وان، روشویی و ... را برای شما فراهم نماید. این لوبه باز کن دارای بدنه ای پلاستیکی می باشد که بر روی آن زائده هایی د نظر گرفته شده است که با وارد شدن در مجرای فاضلاب و بیرون کشیده شدن از آن می تواند تمامی ضایعات و موهای گیر کرده در مسیر لوله کاملا تخلیه شود. این محصول به صورت پک سه عددی ارائه شده است و دارای کیفیت بالایی می باشد.

 

نحوه کار با لوله باز کن ماری 

قیمت لوله باز کنی خانگی

 

استفاده از این لوله بازکن نه تنها ضررهای لوله بازکن های شیمیایی را نداشته بلکه دارای روش استفاده ساده و راحت می باشد. برای استفاده از این لوله باز کن تنها کافی می باشد آن را وارد لوله ی مورد نظر که دچار گرفتگی شده کرده و سپس به آرامی آنرا چند بار به صورت دورانی چرخانده و  به سمت بیرون بکشید و از دیدن نتیجه کار شگفت زده شوید.

 

 خرید اینترنتی لوله باز کن خانگی

قیمت لوله باز کن ماری دراگون

 

این لوله باز کن می تواند جایگزین مناسبی برای لوله باز کن های شیمیایی باشد. جنس این لوله باز کن از پلاستیک منعطفی بوده که دارای استحکام بالایی می باشد و در حین استفاده دچار شکستیگی نمی شود. بر روی این لوله باز کن یک دسته در نظر گرفته شده که کار با این وسیله را راحتر می کند. لوله باز کن ماری دراگون دارای ابعاد 0.5*3.5*49 سانتی متر می باشد.

 

لوله باز کن دراگون چیست

32000 تومان

-