فروش عمده آکواریوم رومیزی چراغ دار

فروش عمده آکواریوم رومیزی چراغ دار

عزیزانی که فروشگاه لوازم خانگی و یا ماهی فروشی دارند می توانند با خرید عمده آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank و فروش آن به سود بالایی دست پیدا نمایند. می توان از این آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank در هر مکان بهره برد و ماهی های زیبا و کوچک و بزرگ را داخل آن نگهداری نمود. با استفاده از این محصول می توانید گیاهان آبزی را نیز درون آکواریوم خود پرورش دهید زیرا این آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank دارای یک چراغ طبیعی می باشد که می تواند برای رشد گیاهان بسیار مفید باشد. همینطور این چراغ می تواند در خاموشی رنگ هایی بسیار زیبا را به رخ بکشاند و زیبایی را به محیط هدیه دهد.

این چراغ از پایه آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank به سمت بالا می آید و از بالا بر روی آکواریوم قرار داد و همچنین منبع تغذیه آن درگاه یو اس بی می باشد. شما می توانید با فروش آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank به سود بالایی دست پیدا کنید و با سفارش از طریق این درگاه محصول خود را درب فروشگاه خود دریافت نمایید. لازم به ذکر است که قبل از ارسال آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank آن را تست خواهیم کرد و بعدا برای شما ارسال می کنیم تا تضمینی بر سلامت دستگاه باشد. 


قیمت عمده: 70500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


عزیزانی که فروشگاه لوازم خانگی و یا ماهی فروشی دارند می توانند با خرید عمده آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank و فروش آن به سود بالایی دست پیدا نمایند.

 

تانک

 

می توان از این آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank در هر مکان بهره برد و ماهی های زیبا و کوچک و بزرگ را داخل آن نگهداری نمود. با استفاده از این محصول می توانید گیاهان آبزی را نیز درون آکواریوم خود پرورش دهید زیرا این آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank دارای یک چراغ طبیعی می باشد که می تواند برای رشد گیاهان بسیار مفید باشد.

 

تانک ماهی

 

همینطور این چراغ می تواند در خاموشی رنگ هایی بسیار زیبا را به رخ بکشاند و زیبایی را به محیط هدیه دهد.

 

 

 

این چراغ از پایه آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank به سمت بالا می آید و از بالا بر روی آکواریوم قرار داد و همچنین منبع تغذیه آن درگاه یو اس بی می باشد.

 

اکواریوم جدید

 

شما می توانید با فروش آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank به سود بالایی دست پیدا کنید و با سفارش از طریق این درگاه محصول خود را درب فروشگاه خود دریافت نمایید.

 

 

آکواریوم جدید

 

لازم به ذکر است که قبل از ارسال آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank آن را تست خواهیم کرد و بعدا برای شما ارسال می کنیم تا تضمینی بر سلامت دستگاه باشد.

 

اکواریوم چراغ دار

 

نمایی که این آکواریوم رومیزی چراغ دار fish tank برای شما فراهم می کند بسیار زیبا می باشد و شما می توانید با استفاده از آن برای تزیین و تغییر دکوراسیون اقدام نمایید.

70500 تومان

-