اردور خوری طرح گل دو طبقه چرخان

اردور خوری طرح گل دو طبقه چرخان

اردو خوری یکی از انواع ظروف سرو می باشد که این روزها در هرخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد، محصول فوق یک نمونه اردو خوری بسیار زیبا با طرح گل می باشد که از دو طبقه تشکیل شده است. این اردو خوری دارای 10 محفظه در دو طبقه مجزا بوده که نحوه عملکرد آن به صورت چرخشی می باشد. شما باچرخاندن دسته چرخشی مدل قلب این محصول براحتی می توانید به محفظه های این اردوخوری دسترسی داشته باشید. بهتر است قبل از استفاده برچسب های پایه ضد لغزش را در محل مورد نظر نصب کنید. لازم بذکر می باشد با باز کردن دسته چرخشی تعبیه شده بر روی این اردو خوری می توانید از آن به عنوان استند موبایل استفاده نمائید. این محصول دارای ارتفاع 14 سانتی متر و قطر آن در حالت بسته 27 سانتی متر می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از رسوم پسندیده ایرانیان، مهمانی رفتن و پذیرایی از مهمان ها می باشد، بنابراین نیاز به استفاده از ظروف پذیرایی مناسب برای پذیرایی امری ضروری بنظر می رسد. بسیاری از مواقع برای پذیرایی چندین مدل تنقلات مورد استفاده قرار می گیرد که برای سرو آنها نیاز به استفاده از چندین ظرف مختلف می باشد که کار زحمت بری می باشد، علاوه بر اینکه بعد از مهمانی این ظروف باید مورد نظافت قرار گیرد. برای حل این مشکل می توان از اردو خوری ها استفاه کرد که امکان سرو چندین مدل تنقلات در یک ظرف را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید اردور خوری جدید

 

اردو خوری طرح گل دو طبقه، محصولی با طراحی کاملا کاربردی و شیک می باشد که می تواند زینت بخش میز پذیرایی شما باشد. این محصول با دارا بودن 10 محفظه مختلف امکان سرو 10 نوع تنقلات را به طور همزمان در یک ظرف به شما می دهد.

 

فروش عمده اردور خوری جدید

 

این ظرف سرو زیبا با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک تهیه شده است و هیچ ضرری برای سلامت بدن ندارد. طرح خلاقانه این اردو خوری یکی از نقاط قوت آن محسوب می شود که به صورت یک گل چرخشی می باشد و با چرخاندن دسته چرخسی آن گل به حالت باز تبدیل شده و امکان دسترسی به محفظه ها را خواهید داشت.

 

جدید ترین اردو خوری

 

از دیگر نکات و ویژگی های این اردو خوری می توان به داشتن دو طبقه مجزا در آن اشاره کرد که در هر طبقه 5 محفظه در نظرگرفته شده است. این اردو خوری با چرخاندن دسته چرخشی آن بسته می شود و مانع از رسیدن گرد و غبار و آلودگی به سطح مواد داخل محفظه ها خواهد شد.

 

اردو خوری چیست

 

ابعاد این اردو خوری طرح گل چرخان دارای رتفاع 14 و قطر 27 سانتی متر در حالت بسته می باشد، در صورت باز کردن دسته قلبی تعبیه شده بر روی این اردو خوری یک استند برای قرار دادن موبایل خود در اختیارخواهید داشت. وزن این اردو خوری زیبا تنها 820 گرم می باشد.

 

قیمت اردو خوری مدل گل

ناموجود

-