پرزگیر دستی موی حیوانات ویزارد

پرزگیر دستی موی حیوانات ویزارد

جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از عمده ترین مشکلاتی که دوستداران نگهداری از حیوانات خانگی با آن مواجه می باشند، موی چسبیده شده حیوانات بر روی سطوح مختلف می باشد. این مو به دلیل خاصیت الکترومغناطیسی که دارد به سطوح می چسبد و می تواند مزاحمت هایی را ایجاد کندف به عنوان مثال موی چسبیده بر روی لباس می تواند ظاهری نامرتب و شلخته به شما بدهد و در یک قرار کاری مهم موجب پایین آمدن اعتماد به نفس شما شود. در اینجا قصد داریم شما را با محصولی آشنا کنیم که به کمک آن می توانید براحتی موی چسبیده شده بر روی سطوح مختلف را جمع آوری کنید.

 

 پرزگیر موی حیوانات  ویزارد ارزان

 

با استفاده از پرزگیر دستی موی حیوانات fur wizard، شما می توانید براحتی از شر موهای چسبیده شده راحت شوید، در این روش برخلاف شیوه های سنتی که از خیس کردن دست یا یک وسیله برای جمع آوری موی حیوانات استفاده میشده، تنها با حرکت دادن برس در یک جهت، موها را از سطوح مختلف جدا کنید و نگران سختی کار نباشید.

 

 پرزگیر موی حیوانات  ویزارد جدید

 

طراحی این محصول به گونه ای می باشد که سطح برس پرزگیر شامل میلیونها شانه برسی می باشد که با کشیده شدن بر روی سطوح موها را به دام انداخته و از سطوح جدا می کنند. اما برای پاک سازی برس تنها کافی است که برس مورد نظر را درون مخزن ارائه شده همراه محصول چندین بار وارد کنید و خارج کنید تا موها توسط شانه های تعبیه شده در سطح داخلی مخزن گیر کرده و از برس جدا شوند.

 

 خرید پرزگیر موی حیوانات ویزارد

 

در پایان کار، شما می توانید برای تخلیه مخزن، قسمت انتهایی آن را باز کنید و براحتی موهای جمع شده را از داخل آن خارج کنید. شما می توانید این محصول را بعد از هربار استفاده با آب و یک ماده شوینده ملایم مورد شستشو قرار دهید تا در صورت وجود میکروب های احتمالی از بین بروند.

 

 بهترین جمع کننده موی حیوانات خانگی

 

این محصول به صورت دوعددی ارائه شده است، یک برس بزرگ با مخزن جمع کننده مو که به صورت جداگانه می باشد و یک برس با ابعاد جیبی که مخزن جداکننده آن به صورت سرخود طراحی شده است. شما میتوانید برس کوچک را در کیف یا جیب خود قرار دهید و براحتی در هر موقعیتی نیاز داشتید از آن استفاده نمائید.

 

 پرزگیر موی حیوانات خانگی ویزارد ارزان

 

این محصول به گونه ای طراحی شده است تا شما براحتی و با چند حرکت ساده از شر موهای چسبیده شده بر روی لباس، صندلی اتومبیل یا مبلمان منزل خود راحت شوید. نکته حائز اهمیت در حین استفاده از این برس پرزگیر موی حیوانات، کشیدن برس در یک جهت می باشد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

خرید اینترنتی پرزگیر موی حیوانات خانگی ویزارد

ناموجود

-