کیسه پخت تنوری گرین مدل FIRIN

کیسه پخت تنوری گرین مدل FIRIN

کیسه پخت یا تنورک پخت، یکی از جدید ترین ابزار های پخت و پز می باشد که به شما امکان پخت از طریق آب میان بافتی مواد غذایی بدون نیاز به اضافه کردن آب یا روغن را می دهد. این شیوه پخت یکی از سالم ترین روش های پخت مواد غذایی می باشد که به حفظ ارزش غذایی مواد نیز کمک بسزایی می کند. کیسه پخت گرین در مقابل حرارت غیر مستقیم تا دمای 200 درجه سانتی گراد مقاوم می باشد و شما براحتی می توانید از این کیسه در داخل مایکرویو یا فر استفاده کنید. درون پک این محصول علاوه بر کیسه های پخت پرفراژ شده یکسری گیره برای بستن درب کیسه ها نیز در نظر گرفته شده است. ابعاد هر کیسه 25*38 سانتیمتر است و شما می توانید از آن برای پخت انواع مرغ، ماهی، سبزیجات و ... بدون نیاز به آب یا روغن استفاده کنید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با توجه به اینکه این روزها استفاده از غذاهای سرخ شده و پرچرب از محبوبیت زیادی برخودار می باشد، شما شاهد رشد روز افزون بیماری های قلبی، عروقی و... می باشید که به دلیل سبک غذایی نامناسب می باشد. یکی از روش های پخت سالم که به شما امکان پخت کامل مواد غذایی بدون نیاز به اضافه کردن روغن را می دهدف استفاده از کیسه پخت گرین یا تنورک پخت می باشد، این محصول به گونه ای طراحی شده است که قابلیت تحمل حرارت غیر مستقیم تا 200 درجه سانتی گراد را دارد.

  خرید اینترنتی تنورک پخت گرین

 

این روزها با توجه به معزل کمبود وقت، بیشتر افراد برای سرعت بخشیدن به مراحل پخت غذا معمولا از مایکرویو استفاده می کنند، اما یکی از مشکلاتی که دراین حین با آن مواجه می باشند، کثیف شدن داخل مایکرویو در حین پخت مواد غذایی در اثر متلاشی شدن بخاطر حرارت بالا می باشد، اما با کیسه پخت گرین برای همیشه با این مشکل خداحافظی کنید و نیازی به صرف وقت برای تمیز کردن داخل مایکرویو نخواهید داشت.

 

 خرید تنورک پخت گرین

 

کیسه پخت با همان تنورک پخت با استفاده از پلاستیک مقاوم در برابر حرارت تا دمای 200 درجه تهیه شده است و به همین دلیل شما می توانید از آن براحتی درون ماکرویو یا فر گاز استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که این کیسه در معرض حرارت مستقیم قرار نگیرد.

 

 خرید کیسه پخت گرین

 

درون بسته بندی این محصول 8 عدد کیسه پخت به ابعاد 25*38 سانتی متر به همراه 8 گیره برای بستن درب کیسه ها قرار داده شده است.  غذاهای پخت شده با استفاده از کیسه پخت گرین، علاوه بر حفظ ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آنها از طعم مطبوع تری نیز برخوردار می باشند.

 

جدید ترین کیسه پخت 

 

شما می توانید از این کیسه ها برای پخت انواع مواد غذایی استفاده کنید و نیازی به استفاده از روغن اضافی یا حتی اضافه کردن آب نداشته و مواد غذایی با استفاده از آب میان بافتی خود پخته می شوند که علاوه بر حفظ ارزش غذایی آنها، طعم مطبوع تری خواهند داشت.

 

کیسه پخت تنوری گرین

ناموجود

-