فروش عمده کول پد هترون

فروش عمده کول پد هترون

یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید از آن بهره مند شوید کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 می باشد. این دستگاه را می توانید زیر لپ تاپ خود بگذارید و از بالا رفتن دمای آن جلوگیری نمایید تا بهترین کاربرد را برای شما داشته باشد. وسط این کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 یک عدد فن بزرگ با قطر 10 سانتی متر وجود دارد که بدون صدا می تواند باد را به لب تاب شما وارد نماید و دمای آن را کاهش دهد.

کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 یکی از بهترین کول پد های موجود در بازار می باشد که قیمت مناسبی نسبت به بقیه محصولات مشابه دارد. شما عزیزان می توانید بهترین کول پد را به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را در دسترس خود قرار دهید. عزیزانی که فروشگاه لوازم و تجهیزات کامپیوتر و لب تاپ دارند می توانند با فروش این کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 به سود بالایی دست یابند. 


قیمت عمده: 53000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از بهترین دستگاه هایی که می توانید از آن بهره مند شوید کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 می باشد.

 

کول پد

 

این دستگاه را می توانید زیر لپ تاپ خود بگذارید و از بالا رفتن دمای آن جلوگیری نمایید تا بهترین کاربرد را برای شما داشته باشد.

 

کول پد جدید

 

وسط این کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 یک عدد فن بزرگ با قطر 10 سانتی متر وجود دارد که بدون صدا می تواند باد را به لب تاب شما وارد نماید و دمای آن را کاهش دهد.

 

 

کول پد حرفه ای

 

کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 یکی از بهترین کول پد های موجود در بازار می باشد که قیمت مناسبی نسبت به بقیه محصولات مشابه دارد. شما عزیزان می توانید بهترین کول پد را به صورت اینترنتی سفارش دهید و آن را در دسترس خود قرار دهید.

 

 

 

عزیزانی که فروشگاه لوازم و تجهیزات کامپیوتر و لب تاپ دارند می توانند با فروش این کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 به سود بالایی دست یابند.

 

کول پد هترون

 

ما این محصول خارق العاده را با قیمت عمده در معرض فروش قرار داده ایم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد.

 

کول پد ارزان

 

می توانید با مراجعه به همین درگاه و کلیک بر روی این محصول کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 را خریداری نمایید و بفروش برسانید.

 

کول پد جدید

 

لازم به ذکر است که قبل ازسال کول پد هترون hatron super slim cooling pad HCP055 آن را تست خواهیم کرد و بعدا برای شما ارسال می کنیم که تضمینی بر سلامت کالای سفارشی شما باشد.

53000 تومان

-