قالب یخ ساز کروی

قالب یخ ساز  کروی

محصول فوق یک قالب یخ کارآمد و با کیفیت می باشد که به منظور تهیه کردن یخ هایی با ماندگاری بالا تهیه و تولید شده است. این قالب یخ کروی دارای جنس سیلیکونی و شکل کروی می باشد که یخ هایی با طرح کروی و توپر برای شما تهیه می کند. از این قالب می توانید برای تهیه یخ های مزه دار، ژله و بستنی های توپی استفاده کنید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

یکی از ویژگی های این قالب، انعطاف پذیری بالای قالب بوده که به دلیل جنس سیلیکونی آن می باشد و در آوردن یخ را برای شما آسان می سازد و قالب در حین تخلیه شدن دچار شکستگی نمی شود. این قالب به صورت  درپوش دار طراحی شده است تا مانع از بوگرفتن مایع درون قالب باشد.


قیمت عمده: 15000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یک نوشیدنی خنک در روزهای گرم تابستان می تواند لذت زیادی را به همراه داشته باشد، استفاده از یخ برای خنک کردن نوشیدنی ها بسیار مرسوم می باشد و اگر این یخ دارای شکل ظاهری زیبایی بوده می تواند تکمیل کننده این لذت باشد. قالب یخ کروی سیلیکونی یکی از انواع قالب یخ موجود در بازار لوازم خانگی می باشد که دارای طراحی هوشمندانه و کارآمدی می باشد.

 

 خرید اینترنتی قالب یخ

 

این محصول دارای جنس سیلیکونی و به صورت درپوس دار طراحی شده است. از مهمترین ویژگی های این قالب می توان به وزن سبک، قابلیت انعطاف پذیری بالا و عدم شکستگی قالب در حین خروج یخ، امکان شست و شوی آسان با دست و ماشین ظرفشویی و حجم کم اشاره کرد.

 

 قیمت قالب یخ سیلیوکنی مدل آیس بال

 قیمت قالب یخ کروی

 

قالب یخ کروی، را نه تنها می توانید برای درست کردن یخ استفاده کنید، بلکه می توانید برای درست کردن انواع ژله، شکلات، بستنی و دسر های دیگر استفاده کرد. شما می توانید شکلات ذوب شده را در قالب ریخته و شکلات کروی زیبایی که حتی از نوع مغزدار می باشند تهیه کنید. با ایتفاده از این قالب یخ سیلیکونی می توانید انواع آب میوه را به صورت یخ تهیه کنید و درون نوشیدنی های خود مورد استفاده قرار دهید.

 

 قالب یخ کروی ارزان

 

ایعاد این قالب یخ سیلیکونی طرح آیس بال، 5*12*12 سانتی متر می باشد و به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید چندین عدد از آنها را بر روی هم در داخل فریزر قرار دهده و مقادیر بیشتری یخ در اختیار داشته باشید. این قالب به دلیل انعطاف پذیری بالا، در حین خارج کردن یخ از قالب دچار شکستگی نمی شود.

 

 خرید اینترنتی قالب یخ

 

با هر بار استفاده از این قالب یخ شما 4 عدد توپ یخچی توپر و مقاوم دارید که می توانید درون قالب را با هر مایعی که قابلیت انجماد داشته باشد پر کنید. این قالب به دلیل جنس سیلیکونی دارای قابلیت شستشوی بسیار آسانی می باشد و شما می توانید در آن انواع ژله، بستنی و شکلات درست کرده و در نهایت قالب را براحتی بشوید.

 

 فروش عمده قالب یخ کروی

 

15000 تومان

-