دستگاه بخور سرد مدل کوه یخی

دستگاه بخور سرد مدل  کوه یخی

یکی از انواع دستگاه های رطوبت ساز که در سال های اخیر از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد، دستگاه های بخور سرد می باشند. محصول فوق یک دستگاه بخور سرد با طراحی فانتزی و بسیار زیبا می باشد که دارای ابعاد جمع و جوری می باشد. چراغ های ال ای دی تعبیه شده در این بخور سرددارای  قابلیت تغییر رنگ به زرد، سبز، آبی، صورتی، قرمز، سفید و نارنجی را داشته.

 

تکنولوژی این دستگاه بخور بای انتشار بخار سرد فواره ای التراسونیک بوده و دارای  مخزنی با ظرفیت 140 میلی لیتر است. منبع انرژی این دستگاه بخور سرد از طریق اتصال کابل USB به  لپ تاپ ، پاوربانک ، برق شهری تامین می شود. این بخورسرد فانتزی دارای قابلیت عملکرد در سه حالت مختلف می باشد.


قیمت عمده: 72500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 بسیاری از افراد به توصیه پزشکان برای داشتن پوستی سالم و شفاف و همچنین سلامت دستگاه تنفسی به استفاده از دستگاه های رطوبت ساز خانگی روی آورده اند. انواع دستگاه بخور سرد و گرم که شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را خریداری کنید. دستگاه بخور سرد مدل کوه یخ، نمونه ای از دستگاه های بخور سرد با کیفیت بالا و طراحی فانتزی می باشد که علاوه بر یک دستگاه بخور سرد می تواند به عنوان یک چراغ خواب نیز مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد این دستگاه بخور 11*11.5 سانتی متر و وزنی در حدود 231 گرم دارد.

 

قیمت دستگاه بخور سرد ارزان

 

دستگاه بخور سرد فوق به گونه ای طراحی شده است که دارای یک مخزن آب  به ظرفیت 140 میلی لیتر می باشد و جنس بدنه آن از آکرولیک شفاف و ABS بوده. در این دستگاه چراغ های ال ای در تعبیه شده است که به تدریج تغییر رنگ داده و به دلیل بدنه آکرولیک دستگاه دارای انعکاس نور زیبایی می باشد و شما می توانید از آن به عنوان یک چراغ خواب نیز استفاده کنید.

 

خرید دستگاه بخور سرد ارزان

دستگاه بخور سرد ارزان عمده

 

یکی از ویژگی های قابل ذکر این دستگاه بخور سرد ارزان قیمت، دارای قابلیت عملکرد در سه حالت مختلف می باشد. با یکبار فشردن دکمه خاموش/روشن دستگاه حالت بخور و چراغ خواب آن به طور همزمان فعال شده. در صورتی که این دکمه را مجددا فشرده حالت چراغ خواب آن غیر فعال شده و تنها حالت بخور سرد آن فعال می باشد. اگر شما تنها نیاز به استفاده از حال چراغ خواب و نورهای رنگی ال ای دی آن دارید می توانید یکبار دیگر این دکمه را فشار دهید.

 

فروش عمده دستگاه بخور سرد ارزان

فروش دستگاه بخور سرد ارزان

 

 این دستگاه بخور سرد کاملا بی صدا و کم مصرف بوده و با توجه به سیتم عملکرد آن که آلتراسونیک می باشد برای استفاده در اتاق کودکان بسیار مناسب می باشد. میزان اسپری در این دستگاه 30 میلی لیتر بر ساعت می باشد. این دستگاه بخور دارای قابلیت اتصال به لپ تاپ، پاوربانک ، برق شهری را داشته.

 

فروش دستگاه بخور سرد

72500 تومان

-