کیک پز برقی مدل کنوود

کیک پز برقی مدل کنوود

کیک پز برقی کنوود، طراحی شده برای پخت انواع کیک، شرینی و انواع غذاهای مختلف که برای تهیه آنها نیاز به فر می باشد. این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای مواردی که به فر دسترسی نداریم می باشد. کیک پز برقی فوق دارای یک درب می باشد که در داخل آن المنت های برقی تعبیه شده است تا حرارت مورد نیاز برای چخت را فراهم کند. جنس دیگ این کیک پز از آلیاژ الومنیوم بسیار با کیفیت به ابعاد 30*30*10 سانتی متر است که سطح داخلی آن دارای پوشش نچسب بوده تا غذای شما به بدنه ظرف نچسبد. بر روی درب این محصول نیز یک قسمت شیشه ای ربای نظارت بر مراحل پخت بدون نیاز به باز کردن درب ظرف در نظر گرفته شده است. به همراه این محصول یک مخروط فلزی برای قرار گرفتن در وسط ظرف برای هوا دهی بهتر در نظر گرفته شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در بسیاری از خانه ها به دلایل مختلف فر وجود ندارد، یکی از این مواد خانه های دانشجویی می باشد که امکان بردن وسایل سنگین و با حجک زیاد در آنها وجود ندارد و نیاز به استفاده از وسایل جایگزینی می باشد که علاوه ب حجم کمتر دارای کارایی بالایی می باشند. کیک پز یک ظرف برقی مناسب برای پخت انواع پیتزا، کیک، شیرینی و سایر غذاها می باشد که می تواند جایگزین خوبی برای فر باشد.

 

کیک پز و پیتزا پز ارزان

 

ظرف برقی کنوود، با استفاده از برق شهری کار می کند و درون درب آن المنت هایی در نظر گرفته شده است و به همین منظور هرگز نباید درب ظرف را برای تمیز کردن در زیر آب بگیرید. کابل برق این محصول بر روی درب آن وصل می شود و دارای دسته ای به طول 17 سانتی متر می باشد.

 

خرید کیک پز و پیتزا پز ارزان

 

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قسمت شیشه ایتعبیه شده بر روی درب کیک پز فوق اشاره کرد که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به باز کردن درب ظرف، پروسه پخت را دنیال کنید، این موضوع بخصوص برای تهیه کیک ها و شیرینی ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

بهترین کیک پز و پیتزا پز ارزان

 

کیک پز کننود با طراحی زیبا و کاربردی خودیکی از بهترین وسایل برای خانم های کدبانوی علاقه منند به پخت شیرینی و کیک می باشد، لازم بذکر می باشد علاوه بر کیک و شیرینی با این ظرف پخت برقی می توانید انواع پیتزا، ته چین تهیه کرد. سطح داخلی این ظرف دارای پوشش صفحه نچسب بوده که مانع از چسبیدن غذا به سطح ظرف می شود.

 

جدید ترین

 

دیگ این کیک پز که به شکل دایره ای طراحی شده است دارای ابعاد 30*30*10 سانتی متر با پوشش داخلی نچسب و پوشش برونی آن دارای پوشش نسوز می باشد. کارهایی مختلفی با این ظرف پخت برقی می توانید انجام دهید که در ادامه به برخی از نمونه های آن اشاره خواهیم کرد، پختن همه نوع شیرینی و کیک، پخت ماهی و جوجه، سرخ کردن گوشت، درست کردن ته چین، تهیه ماهی شکم پر و پختن سبزیجات بدون آن که ویتامین آنها از بین برود.

 

کیک پز و پیتزا پز ارزان

 

ناموجود

-