جا حبوباتی چهار قسمتی مرسی

جا حبوباتی چهار قسمتی مرسی

ارگانایزر چهار قسمتی مرسی، طراحی شده برای نگهداری از خشکبار و انواع بنشن می باشد، این ظرف با استفاده از پلاستیک درجه یک و بهداشتی شفاف با ابعاد  13*13*18 سانتی متر تهیه شده است. یکی از مهمترین ویژگی های این ظرف نگهدارنده حبوبات، دیواره تفکیک کننده موجود در داخل ظرف می باشد که این ظرف را به چهار قسمت ساوی تقسیم می کند. این ظرف دارای یک درب چرخشی می باشد که با چرخاندن آن بر روی محفظه مورد نظر می توانید براحتی مواد داخل ظرف را خارج کنید. یکی از ویژگی های مهم این ظرف قابلیت افزایش و کاهش محفظه ها می باشد که با برداشتن دیواره تفکیک کننده می توانید از یک تا چهار محفظه در اختیار داشته باشید. لازمبذکر می باشد که این ظرف دارای یک درب اصلی می باشد که بر روی دهانه ظرف به خوبی چفت شده و مانع از نفوذ هوا و رطوبت به داخل ظرف می شود.

 

 

 

 


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 در هر آشپرخانه ای از جمله موادی که برای تهیه غذا و خوراک روزانه نگهداری می شود، انواع حبوبات و بنشن ها می باشند که برای نگهداری و افزایش کیفیت و طول عمر آنها، نیاز به استفاده از ظروف مخصوص می باشد. ارگانایزر 1*4 مرسی یک ظرف نگهدارنده‌ی مخصوص بنشن و خشکبار می باشد که دارای طراحی جدید و کاربردی است. این ظرف نگهدارنده با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک و کاملا بهداشتی تهیه شده که در مقابل نفوذ رطوبت بسیار مقاوم می باشد.

 

 ارگانایزر حبوبات  چهار قسمتی

 

این ظرف به دلیل طراحی خاص و کاربردی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای آشپزخانه های کوچک می باشد، زیرا این ظرف را می توان جایگزین چهار ظرف مختلف کرد و در داخل آن به طور همزمان از چهار نوع ماده غذایی متفاوت به صورت مجزا نگهداری کرد که این گزینه را به کمک دیواره تفکیک کننده سه پهلوی خود دارا می باشد.

 

جاحبوباتی جهیزیه عروس

 

ظرف نگهدارنده حبوبات مرسی مدل 1*4، دارای ابعاد  13*13*18 سانتی متر می باشد. این ظرف علاوه بر قابلیت استفاده برای نگهداری انواع حبوبات و بنشن، قابل استفاده برای نگهداری شکر، قند، ماکارونی و... می باشد. یکی از ویژگی های خاص این محصول قابلیت افزایش یا کاهش محفظه های آن بین یک تا چهار محفظه می باشد.

 

جا ادویه و حبوبات 4 خانه

 

این بانکه حبوبات دارای طراحی ساده اما کاربردی می باشد که با استفاده از آن نه تنها از فضای موجود در آشپزخانه بهترین استفاده را کرده اید، بلکه به فضای آشپزخانه‌ی خود نیز زیبایی را هدیه خواهید داد.

این ظرف به دلیل جایگزینی به جای چهار ظرف مجزا می تواند به طور قابل توجهی در هزینه های شما صرفه جویی داشته باشد.

 

خرید جا ادویه و حبوبات 4 خانه

 

این ظرف نگهدارنده حبوبات جدید، به دلیل جنس بدنه آن که از پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد مناسب برای نگهداری انواع خشکبار مثل حبوبات، شکر، قند، جو پرک، ماکارونی و.... می باشد که برای نگهداری آنها نیاز به یک ظرف درب بسته خارج از یخچال می باشد.

 

ظرف نگهدارنده حبوبات

 

ارگانایزر حبوبات مرسی، علاوه بر درب چرخشی که به منظور تخلیه راحتر مواد داخل ظرف تعبیه شده است، دارای یک درب اصلی می باشد که به صورت چفتی بر روی دهانه ظرف قرار گرفته و دارای یک واشر سیلیکونی به منظور جلوگیری از نفوذ هوا و رطوبت به داخل ظرف می باشد.

 

خرید اینترنتی جاحبوبات 4 خانه

 

ناموجود

-