سرویس چاقو آشپزخانه فلورانس 9 تکه

سرویس چاقو آشپزخانه فلورانس 9 تکه

از کاربردی ترین ابزار های آشپزخانه، چاقو می باشد که به منظور قطعه قطعه کردن و برش زدن مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. سرویس 9 پارچه چاقو آشپزخانه فلوارانس، یک ست کامل شامل یک عدد ساتور، دو عدد چاقو برش در دو سایز مختلف، یک عدد چاقو سرآشپز، یک عدد قیچی، یک عدد تیز کن چاقو، یک عدد پوست کن به همراه یک استند به منظور نظم دهی به تمامی این ابزار ها می باشد.

از مهترین ویژگی های این ست چاقو آشپزخانه می توان به جنس تیغه های آن اشاره کرد که از استیل ضد زنگ بسیار با کیفیت با ضخامت مناسب می باشد. دسته های این پوست کن از پلاستیک بسیار با کیفیت بدون درز می باشد که به منظور جلوگیری از لیز خوردن در دست دارای روکش سیلیکونی است. این ست آشپزخانه با دارا بودن استند زیبا و کلیه ابزار های مورد نیاز برای آشپزی بهترین گزینه برای جهیزیه نوعروسان می باشد.

 


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از ابزار های مهم  کاربردی در هر آشپزخانه ای چاقو ها می باشند که به منظور برش زدن و قطعه قطعه کردن انواع مواد غذایی شامل گوشت، مرغ، سبزیجات و... مورد استفاده قرار می گیرد. اما باید به این نکته توجه داشت که برای هر کدام از این موارد نیاز به یک چاقوی مشخص می باشد که تیغه مخصوص داشته باشد. بنابراین نیاز به داشتن یک ست چاقو آشپزخانه که دارای چاقوهای متنوع بوده که هر کدام به منظور خاصی در نظر گرفته شده اند، در هر آشپزخانه ای احساس می شود.

 

 ست چاقو آشپزخانه 9 پارچه قیمت

 

سرویس 9 پارچه چاقو آشپزخانه فلوارانس، یک ست تقریبا کامل شامل دو عدد چاقو برش، یک عدد چاقو سرآشپز که یک چاقو همه کاره می باشد، یک عدد ساتور به منظور خرد کردن گوشت و مرغ به همراه یک عدد پوست کن، یک عدد قیچی و یک عدد چاقو تیز کن وجود دارد که درون یک استند به زیبایی نظم دهی شده اند و به نوعی علاوه بر زیبایی از بهم ریختگی آشپزخانه تا حد زیادی جلوگیری می کند.

 

 ست چاقو آشپزخانه 9 پارچه ارزان

 ست چاقو آشپزخانه 9 پارچه استیل

 

هر چند برخی از ست های آَپزخانه دارای چاقوهای متنوع تری می باشند، اما محصول فوق دارای کلیه ابزار های مورد نیاز برای یک آشپزخانه نوعروس می باشد تا براحتی از آنها برای خرد کردن و بریدن مواد غذایی استفاده کند. تمامی تیغه های ابزار های موجود در این ست، از استیل ضد زنگ بسیار با کیفیت می باشد.

 

 ست چاقو آشپزخانه جهیزیه

 

 با توجه به اینکه چاقو از ابزار های کاربردی در هر آشپزخانه ای می باشد، این ست دارای دسته هایی از جنس پلاستیک فشرده بسیار با کیفیت و خوش فرم می باشد کهبه صورت بدون درز بوده و به منظور جلوگیری از لیز خوردن چاقو در دست در حین کارکردن، بر روی دسته ها از روکش سیلیکونی استفاده شده است.

 

 خرید اینترنتی ست چاقو آشپزخانه 9 پارچه

 

از دیگر ویژه گی های این ست می توان به دارا بودن یک عدد پوست کن برای راحتی کار، یک عدد سوهان تیز کننده چاقو به منظور جلوگیری از کند شدن تیغه چاقوها، یک عدد قیچی برای برش نان و مرغ به همراه یک استند زیبا می توان اشاره کرد. طول ابزار موجود در این ست چاقو آشپزخانه به ترتیب عبارتند از ساطور 31 سانتی متر، چاقوی سر آشپز 34 سانتی متر، چاقو برش بزرگ 34 سانتی متر، چاقو برش کوچک 20 و 23 سانتی متر و قیچی 18 سانتی متر، پوست کن 15.5 سانتی متر و دارای استند 15.5با ابعاد *22.5 سانتی متر می باشد.

 

بهترین سرویس چاقو آشپزخانه

ناموجود

-