پیتزا پز و کیک پز برقی لاوین مدل لاوانا

پیتزا پز و کیک پز برقی لاوین مدل لاوانا

کیک پز برقی لاوین، محصولی ایرانی با طراحی زیبا و کاربردی می باشد که علاوه بر پخت کیک می توانید از آن برای پخت انواع نان، شیرینی، پیتزا، مرغ و... استفاده کنید. این محصول دارای بدنه ای از جنس آلیاژ آلومنیوم بسیار با کیفیت بوده که روکش داخلی آن نچسب می باشد که مانع از چسبیدن مواد داخل ظرف شده. قطر دهانه قابلمه این کیک پز ایرانی 29 سانتی متر بوده و دارای ارتفاع 9 سانتی متر نیز می باشد. ابعاد کلی ایم محصول با با احتساب درب 14*29*29 سانتی متر است. به همراه این محصول یک استوانه فلزی نیز ارائه شده است که قبل از ریختن مایع کیک باید در وسط ظرف قرار گیرد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از دسرهای محبوب انواع کیک ها می باشند که اگر به صورت خانگی تهیه شوند دارای ارزش غذایی بیشتری می باشند، اگر شما نیز به دلایل مختلف از جمله نداشتن فرگاز، کمبود فضا برای خرید فر، یا حتی دانشجو بودن به فر برای پخت انوان کیک و پیتزا دسترسی ندارید، ما به شما خرید یک دستگاه کیک پز برقی را پیشنهاد می کنیم که توسط آن نه تنها انواع کیک بلکه انواع نان و شیرینی و حتی پیتزا و مرغ سرخ شده می توانید تهیه کنید.

 

خرید کیک پز و پیتزا پز برقی لاوین

 

کیک پز برقی لاوین، محصولی با طراحی زیبا و کاربردی که توسط تولید کنندگان داخلی تولید شده است، مناسب برای پخت انواع کیک های خانگی، پیتزا و مرغ و ماهی سرخ شده می باشد. قابلمه این کیک پز دارای ارتفاع 9 سانتی متر بوده و شما می توانید در داخل آن حتی ته چین یا یک کته برنج قالبی خوشمزه درست کنید.

 

خرید کیک پز و پیتزا پز برقی ایرانی

 

این کیک پز دارای بدنه ای از جنس آلیاژ آلومنیوم می باشد که علاوه بر وزن کم دارای کیفیت بالا و مقاومت خوبی می باشد. سطح داخلی آن با پوشش تفلون به خوبی پوشانیده شده که مانع از چسبیده مواد غذایی به داخل ظرف شده. قطر دهانه ظرف کیک پز حدود 29 سانتی متر بوده و ارتفاع آن 9 سانتی متر می باشد.

 

 قیمت کیک پز و پیتزا پز برقی

 

اگر به درب کیک پز لاوین توجه کنید، خواهید دید که یک قسمت شسشه ای بر روی درب آن در نظر گرفته شده است، این قسمت شیشه ای برای مشاهده مراحل پخت بدون نیاز به باز کردن درب ظرف می باشد. بنابراین با در اختیار داشتن این کیک پز می توانید بدون نگرانی از خوابیده شدن پف کیک خود، براحتی مراحل پخت را تحت نظر بگیرید.  شما می توانید این کیک پز را به جز درب آن که شامل قطعات الکترونیکی می باشد با دست یا حتی در داخل ماشین ظرفشویی مرود شستشو قرار دهید.

 

جدیدترین کیک پز و پیتزا پز برقی

 

ابعاد این پیتزا پز و کیک پز برقی ایرانی با احتساب درب 14*29*29 سانتی متر می باشد. توجه داشته باشید که بعد از خرید و قبل از اولین استفاده باید به مدت بیست دقیقه ظرف را به طور خالی به برق متصل کنید تا بوی نامطبوع آن از بین برود. بعد از مراحل پخت نیز باید درب آن در گوشه ای دور از دسترس بچه ها قرار گیرد تا از حرارت بیافتد.

 

ارزانترین کیک پز و پیتزا پز برقی

ناموجود

-