ظرف غذا مستطیل دو طبقه لاکسون

ظرف غذا مستطیل دو طبقه لاکسون

ظرف غذا دو طبقه لاکسون مستطیل، تولید شده از مواد پلاستیکی درجه یک فاقد مواد سمی می باشد که براحتی می توانید از آن برای نگهداری، حمل و حتی گرم کردن مواد غذایی در مایکرویو استفاده کنید. این محصول در دو طبقه مجزا طراحی شده است که هر طبقه دارای ظرفیت یک لیتر بوده و ظرفیت کلی ظرف دو لیتر می باشد. این محصول دارای درب های سیلیکونی ضد نشت می باشد که به خوبی بر روی ظرف کیپ شده و نه تنها مانع از نفوذ هوا به داخل ظرف شده، بلکه مانع از بیرون ریختن مواد داخل ظرف می شود. از دیگر ویژگی های این ظرف غذای بیرون بر می توان به قابلیت شستشو با دست و ماشین ظرفشویی اشاره کرد که استفاده از آن را ارحتر می کند. شما می توانید از این ظرف در داخل یخچال، فریزر و مایکرویو نیز استفاده کنید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


ظروف نگهدارنده غذا که از دیر باز برای نگهداری و افطایش طول عمر مواد غذایی و همچنین حمل و نقل راحتر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند، ظرف غذای دو طبقه لاکسون مدل مستطیلی یکی از انواع ظروف نگهدارنده غذا می باشد که با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک و فاقد مواد سمی تولید شده است. بنابراین شما هیچ نگرانی از ریختن مواد غذایی گرم در داخل این ظرف نداشته باشید و می توانید از آن براحتی استفاده نمائید.

 

انواع ظرف غذا مسافرتی

 

ظرف نگهدارنده غذا لاکسون به صورت دو طبقه طراحی شده است و هر ظرف دارای یک لیتر حجم می باشد، یکی از مهمترین ویژگی های این ظرف غذای بیرون بر، درب های سیلیکونی ضد نشت آن می باشد که مانع از ریختن مواد غذایی دالخ ظرف به بیرون می شود. این ظروف مناسب برای همراه داشتن در محل کار، مدرسه، پیک نیک، منزل و مسافرت می باشد.

 

انواع ظرف غذا پیک نیکی

 

این محصول دارای رنگبندی متنوعی می باشد، که البته این تنوع رنگبندی در رنگ درب آنها می باشد، دو طبقه این ظرف غذا بر روی یکدیگر قرار گرفته و با یک تسمه پلاستیکی به یکدیگر محکم می شوند، شما می توانید از این ظرف غذا به صورت تکی یا دو تایی به همراه یکدیگر استفاده نمائید. این ظروفرا علاوه بر دست می توانید با ماشین ظرفشویی نیز مورد شستشو قرار دهید.

 

خرید ظرف نگهدارنده غذا

 

شما می توانید با خرید ظرف حمل غذا لاکسون، غذای خانگی با خود همراه داشته باشید و مجبور به میل کردن غذاهای ناسالم نباشد، لازم بذکر می باشد که شما می توانید از این ظرف برای گرم کردن غذای خود در داخل مایکرویو نیز استفاده کنید و به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی فاقد مواد سمی نگران مواد غذایی در داخل آن نباشید.

 

ظرف غذا پلاستیکی جدید

 

ابعاد این ظرف نگهدارنده غذا دو طبقه  روی هم 12*13.5*21 می باشد، هر چند شما می توانید به صورت مجزا و تکی نیز از ظروف استفاده کنید که در این صورت ابعاد هر طبقه 5.5*13.5*21 سانتی متر می باشد. شما می توانید از این ظروف برای نگهداری مواد غذایی در داخل فریز نیز استفاده نمائید.

 

 ظرف غذا محل کار

ناموجود

-