سطل زباله اداری سپاهان مشبک مدل گرد

سطل زباله اداری سپاهان مشبک مدل گرد

سطل زباله اداری یکی از ملزومات مورد نیاز در هر دفتر کار یا اداره ای می باشد، سپاهان مشبک یکی از تولید کنندگان ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات فلزی می باشد که با تولید انواع سطل زباله فلزی توانسته است پاسخ مناسبی به نیاز بازار بدهد. محصول فوق نمونه ای از یک سطل زباله اداری فلزی می باشد که با استفاده از ورقه آهن مشبک یا به عبارتی توری بسیار با کیفیا تهیه شده است که به خوبی با رنگ پوشش داده شده است. این سطل زباله اداری گرد، دارای ارتفاع 27 سانتی متر می باشد، قطر دهانه این سطل زباله 26.5 و قطر کف آن 17.5 سانتی متر است، لازم بذکر می باشد کفی این سطل زباله هیچ گونه سوراخی ندارد.


قیمت عمده: 38900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


سطل زباله نه تنها برای آشپزخانه ها مورد نیاز می باشد، بلکه یکی از وسایل پر مصرف در اداره ها و سازمان ها می باشد. در حال حاضر نمونه های مختلفی از سطل زباله موجود می باشد که دارای طرح های مختلفی بوده و از جنس های متنوعی از جمله فلز و پلی اتیلن ساخته شده اند. شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع این سطل های زاله را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

 

قیمت سطل زباله اداری

 

با توجه به اینکه در محیط های اداری و کاری بیشترین زباله هایی که تولید می شود، زباله های خشک از جمله کاغذ می باشد، بنابراین استفاده از سطل های زباله توری می تواند بهترین گزینه برای این مکان ها باشد. با توجه به مطالب فوق می توان گفت یکی از برترین گزینه ها برای اداره ها سطل زباله گرد سپاهان مشبک می باشد که دارای طراحی زیبا و کاملا کاربردی می باشد.

 

خرید سطل زباله اداری

 

سطل زباله گرد سپاهان مشبک، با ستفاده از ورقه آهنی بسیار با کیفیت و با ضخامت مناسب تهیه شده است که به صورت توری می باشد. با ت.جه به اینکه جنس ورقه مورد استفاده برای تهیه این سطل از آهن می باشد به منظور جلوگیری از پوسیدگی سطل، سطح داخلی و خارجی این سطل با رنگ سفید به خوبی پوشش داده شده است تا هرگونه امکان پوسیدگی به حداقل مقدار خود برسد.

 

سطل زباله اداری ارزان

 

این سطل زباله از ابعادمناسبی برخوردار می باشد و دارای ارتفاع 27 سانتی متر می باشد و براحتی می توان آن را در زیر میز خود جای داد و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. هر چند بدنه این سطل به صورت مشبک می باشد اما کفی این سطل زباله فاقد هرگونه سوراخ می باشد.

 

خرید اینترنتی سطل زباله اداری

 

قطر دهانه سطل زباله اداری فوق 26.5 سانتی متر و قطر کفی آن 17.5 سانتی متر است، این سطل زباله اداری با طراحی زیبا، کیفیت بالا و حجم مناسب بهترین گزینه برای مشتریان مشکل پسند می باشد.

 

 

38900 تومان

-