همزن کاسه دار المپیا مدل OE-312

همزن کاسه دار المپیا مدل OE-312

یکی از کاربردی ترین و مصرفی ترین وسایل خانگی، همزن ها می باشند که به شما امکان مخطول کردن مواد مختلف را در مدت زمان کمی می دهند. محصول فوق، نمونه ای از همزن های استند دار با کاسه می باشند که دارای کاربری بسیار آسانی بوده. جنس بدنه و استند این همزن از پلاستیک با کیفیت بوده و جنس سری ها و کاسه همزن از استیل ضد زنگ می باشد.

این همزن استند دار داری دکمه ای برای روشن و خاموش کردن و همجنین کنترل سرعت دستگاه در هفت سرعت متفاوت می باشد. همزن برقی المپیا مدل OE-312یکی از بعترین مدا همزن های خانگی مدل استند دار می باشد که برای تهیه انواع خمیر، مایعات و .. می توان از آن استفاده کرد.


قیمت عمده: 184000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 اگر شما به پختن انواع کیک و شیرینی یا درست کردن انوا دسر های زیبا و لذیذ علاقه مند هستید نیاز به یک همزن را حتما احساس کرده اید. همزن ها برای مخلوط کردن مایع کیک و شیرینی و حتی برای تهیه خمیر ها و مخلوط کردن سایر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. همزن برقی المپیا مدل OE-312نمونه ای از یک همزن برقی کاسه دار مدل خانی می باشد که به شما کمک می کند در مدت زمان کمی خمیر کیک و شیرینی خود را آماده سازید

 

همزن خانگی کاسه دار المپیا

 

این همزن به صورت استند دار طراحی شده است و دسته همزن بر روی آن قرار می گیرد تا براحتی بتوان از آن استفاده کرد و اضافه کردن سایر مواد به کاسه همزن آسان باشد. این همزن دارای کاسه ای با گنجایش 2 لیتر از جنس استیل ضد زنکگ می باشد که می توانید برای مخلوط کردن مواد از آن بهره جست.

 

خرید اینترنتی همزن کاسه دار

خرید اینترنتی همزن کاسه دار

 

جنس بدنه این همزن کاسه دار و همچنین استند این محصول از پلاستیک فشرده بسیار با کیفیت می باشد. این همزن دارای امکان کنترل سرعت در 7 سرعت متفاوت می باشد که با استفاده از دکمه خاموش و روشن دستگاه امکان پذیر بوده. ابعاد این همزن در حالت  مونتاژ شده روی استند 27*23 سانتی متر می باشد.

 

فروش اینترنتی همزن استند دار

 

این همزن برقی کاسه دار دارای 4 سری  با کاربری متفاوت می باشد. 2 سری برای مخلوط کردن و هم زدن مورد استفاده قرار گرفته و دو سری برای خمیر ورز دادن مورد استفاده قرار می گیرد. کاسه ها و سری های این محصول دارای قابلیت شستشو نیز می باشند.

 

خرید اینترنتی همزن استند دار

 

به این نکته توجه داشته باشید برای عدم جلوگری از آسیب به دستگاه از ربختن مواد با غلظت بالا داخل کاسه جلوگیری نموده. این همزن برقی کاسه دار علاوه بر قیمت مناسب قابل استفاده همزن به صورت جدا، دارای جای دست بر روی همزن برای راحتی استفاده بدون استند، می باشد.

 

خرید همزن کاسه دار  

184000 تومان

-