ست لوازم التحریر 8 تکه

ست لوازم التحریر 8 تکه

مجموعه ابزار هایی کهبه منظور نوشتن، ترسیم و یا نقاشی کردن مورد استفاده قرار می گیرند که نه تنها در آغاز سال تحصیلی بلکه در کل سال مورد استفاده قرار می گیرد. ست فوق مجموعه ای از کابردی ترین نوشت افزار هایی می باشد که با قیمت مناسبی عرضه می شود. این ست دارای دو عدد دفتر خط دار فنری 50 برگ، یک عدد خط کش ژله ای، یک عدد مداد قرمز و یک عدد مداد مشکی، یک عدد پاک کن، یک عدد تراش و یک بسته مداد رنگی شش تایی می باشد. این بسته انتخاب مناسبی برای دانش آموزان می باشد.


قیمت عمده: 29900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در ابتدای سال تحصیلی همه والدین در تکاپوی تهیه لوازم التحریر برای فرزندان خود می باشند، البته دانشجویان نیز با شروع سال تحصیلی نیز در تکاپوی تهیه لوازم التحریر می باشند. والدین در هنگام تهیه لوازم التحریر علاوه بر کیفیت به زیبایی و قشنگی آنها نیز توجه می کنند، زیرا لوازم التحریر با ظاهری جذاب می تواند بچه ها را برای درس خواندن بیشتر ترغیب کند. این ست مجموعه ای از کاربردی ترین لوازم التحریر می باشد که علاوه بر زیبایی دارای کیفیت مناسبی نیز می باشد.

 

ست لوازم التحریر 8 عددی

 

در این ست دو عدد دفتر سیمی در نظر گرفته شده است که فنری می باشند. این دفر ها که به صورت خط دار می باشند و دارای جلد هایی مقاوم می باشد که به صورت طرح دار و ساده در نظر گرفته شده اند. این دفتر ها دارای 50برگ می باشند که گزینه ای مناسب برای دانش آموزان می باشند.

 

خرید ست لوازم التحریر 8 عددی

 

در این ست دو عدد مداد در نظر گرفته شده است که به رنگ های مشکی و قرمز می باشند که مورد نیاز داشن ۀموزان دبستانی می باشد. همچنین در این ست یک عدد پاک و یک عدد تراش نیز در نظر گرفته شده است که این ست را به یک ست لوازم التحریر کاربردی تبدیل کرده است.

 

خرید اینترنتی ست لوازم التحریر

 

همانطور که گفته شد این مجموعه یک ست کامل لوازم التحریر برای دانش آموزان بخصوص دانش آموزان دبستانی می باشد، در این ست یک بسته مداد رنگی شش رنگی بسیار با کیفیت نیز در نظر گرفته شده است که مناسب برای کودکان دبستانی می باشد که از نقاشی کشیدن لذت می برند.

 

مجموعه لوازم التحریر 8 عددی

 

این ست علاوه بر داشتن کلیه لوازم ضروری دارای قیمت مناسبی نیز می باشد که می تواند یک بسته با صرفه اقتصادی برای والدین باشد. در ست علاوه بر موارد ذکر شده یک عدد خط کش ژله ای نشکن نیز در نظر گرفته شده است که رنگ های شادی نیز دارد.

 

مجموعه لوازم التحریر

 

29900 تومان

-