فروش ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی

فروش ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی

می توان با استفاده از ست بسیار زیبا و پر کاربرد تابه هایی که در عکس ها مشاهده می کنید هر غذایی را بدون اینکه بچسبد بپزید. ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan با جنس آلومینیوم در دسترس شما قرار داده شده است تا با خرید عمده و فروش به سودآوری دست یابید. این ماهیتابه های با کیفیت با روکش گرانیتی برای شما عزیزان در دسترس می باشد وشما می توانید آن را خریداری نمایید و بفروش برسانید.

قیمت باورنکردنی این ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan باعث شده است تا فکر بر بی کیفیتی آن شود. باید ذکر کرد این محصول به دلیل حذف واسطه ها دارای قیمتی نازل می باشد و به صورت مستقیم برای شما عرضه خواهد شد. حال شما می توانید این محصول را با قیمت عمده خرید نمایید و بفروش برسانید تا سود عالی را برای خود در دسترس قرار دهید. دو دسته نسوز بسیار عالی بر روی این ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan قرار دارد که می توان با استفاده از آن این نابه ها را بدون اینکه دست شما بسوزد جابجا نمایید.


قیمت عمده: 79000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


می توان با استفاده از ست بسیار زیبا و پر کاربرد تابه هایی که در عکس ها مشاهده می کنید هر غذایی را بدون اینکه بچسبد بپزید.

 

ماهی تابه

 

ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan با جنس آلومینیوم در دسترس شما قرار داده شده است تا با خرید عمده و فروش به سودآوری دست یابید. این ماهیتابه های با کیفیت با روکش گرانیتی برای شما عزیزان در دسترس می باشد وشما می توانید آن را خریداری نمایید و بفروش برسانید.

 

ماهی تابه جدید

 

قیمت باورنکردنی این ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan باعث شده است تا فکر بر بی کیفیتی آن شود. باید ذکر کرد این محصول به دلیل حذف واسطه ها دارای قیمتی نازل می باشد و به صورت مستقیم برای شما عرضه خواهد شد.

 

ماهی تابه جدید

 

حال شما می توانید این محصول را با قیمت عمده خرید نمایید و بفروش برسانید تا سود عالی را برای خود در دسترس قرار دهید.

 

ماهی تابه گرانیتی

 

دو دسته نسوز بسیار عالی بر روی این ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan قرار دارد که می توان با استفاده از آن این نابه ها را بدون اینکه دست شما بسوزد جابجا نمایید.

 

ماهی تابه

 

این محصول به صورت اینترنتی به فروش می رسد و شما می توانید ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan را با قیمت نازل خریداری نمایید.

همکار باشی قبل از ارسال ست ماهی تابه سه تایی گرانیتی three pieces granite pan را چک می کند که هیچ مشکلی نداشته باشد و بعدا برای شما ارسال می کند.

79000 تومان

-