ژامبون ساز دستی خانگی زی نوین

ژامبون ساز دستی خانگی زی نوین

دستگاه ژامبون ساز خانگی پلین، محصولی با طراحی بینظیر و کاربردی که به شما این امکان را می دهد تا براحتی انواع ژامبون های مرغ و گوشت سالم و بهداشتی و فاقد هر گونه مواد نگهدارنده تهیه کنید و از خوردن آن لذت ببرید. جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک درجه یک و بهداشتی فاقد مواد سمی می باشد. این ژامبون ساز دارای نحوه استفاده بسیار آسانی می باشد که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به مهارت خاصی و تنها با رعایت یکسری نکات و در اختیار داشتن مواد اولیه مرغوب انواع ژامبون های خانگی با طعم های متنوع و دلخواه تهیه کنید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


فست فودها از جمله غذاهایی می باشند که به دلیل مزه و طعم خوشی که دارند در بین همه گروه های سنی بخصوص کودکان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند، یکی از انواع این فست فودها انواع ژامبون ها می باشند که در طعم ها و مزه های مختلف موجود بوده و به صورت های مختلفی از جمله ساندویچ، پیتزا، اسنک و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. اما در پروسه تولید این محصولات به دلیل تولید صنعتی و نیاز به ماندگاری بالاتر از یکسری مواد افزودنی و طعم دهنده هایی استفاده می شود که برای سلامتی انسان ضرر دارند. بنابراین اکثر خانواده ها تمایلی به مصرف این مواد ندارند.

 

خرید ژامبون ساز دستی

 

اما خبر خوش اینکه ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که بدون نگرانی از سلامتی خود و خانواده از ژامبون نهای مرغ و گوشت استفاده کنید. ژامبون ساز خانگی پلین، محصولی با طراحی کاملا کاربردی و هدفمند که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن انواع ژامبون های خانگی بسیار خوشمزه و با کیفیت تهیه کنید.

 

قیمت ژامبون ساز دستی

 

نحوه استفاده از این ژامون ساز دستی خانگی بسیار آسان می باشد و برای تهیه یک ژامبون خانگی سالم تنها کافی است گوشت مرغ، بوقلمون یا گوشت قرمز را یا مخلوطی از آنها را دو یا چند مرتبه چرخ کنید تا از چسبندگی خوبی برخوردار شوند و سپس طعم دهنده های مورد نظر مانند انواع سبزیجات، پودر سیر، جوز هندی و سایر موارد را بر اساس ذائقه و سلیقه خود با آنها مخلوط کنید.

 

خرید اینترنتی ژامبون ساز دستی

 

در مرحله بعدی مخلوط حاصله را باید در داخل مخزن دستگاه ژامبون ساز بریزید، فرامشو نکنید بعد از خرید دستگاه، حتما آن را با آب و یک شوینده ملایم مورد شستشو قرار دهید. پیش ازریختن مواد در داخل مخزن، از محکم بودن درب پایینی مخزن اطمینان حاصل کنید.

   ژامبون ساز دستی پلین

 

توجه داشته باشید که به همراه این محصول دو پیستون ارائه شده است که بسته به حجم مواد شما می توانید از یک یا هر دو این پیستون ها استفاده کنید. بعد از قرار دادن پیستون در محل خود، فنر همراه محصول  را بر روی رینگ در نظر گرفته شده روی پیستون با نیم دور چرخش قرار داده و درب دستگاه را به خوبی میبندیم.

 

 بهترین ژامبون ساز دستی

 

بعد از اطمینان از بسته شدن درب ژامبون ساز، باید با استفاده از اهرم تعبیه شده بر روی درب دستگاه، مواد داخل مخزن را به خوبی فشرده و سپس دستگاه را در داخل آب در حال جوش به مدت 100 تا 120 دقیقه قرار می دهیم. بعد از مرحله گرمایش باید مخزن را در داخل فریزر به مدت 8 الی 12 ساعت قرار دهید تا انسجام مواد داخل مخزن صورت بپذیرد و در نهایت ژامبون شما آماده می باشد.

 

ناموجود

-