قندان مسی مدل انار

قندان مسی مدل انار

قندان مسی فوق نمونه ای از یک ظرف مسی کاربردی می باشد که می تواند زینت بخش سینی چایی شما باشد. این قندان که دارای طرحی شبیه به انار است و سطح داخلی این این قندان با استفاده از قلع سفید کاری شده و سطح خارجی این قندان به صورت چکش کاری می باشد. تضاد رنگی سطح سفید داخلی و رنگ مسی سطح بیرونی قندان جلوه ای ویژه به این محصول داده است.

این قندان زیبا که با استفاده از فلز مس به دست هنرمندان زنجانی ساخته شده است دارای ابعاد 9.5*11 سانتی متر و وزنی در حدود 168 گرم می باشد. این قندان زیبا می تواند زینت بخش مهمانی های شما باشد.


قیمت عمده: 48500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


ظروف مسی که در سال های اخیر استفاده از آنها رونق خوبی پیدا کرده است در گذشته های نه چندان دور از پر مصرف ترین ظروف کاربردی هر آشپزخانه ای بوده به طوری که قسمت عمده ای جهزیه عروس خانم ها را ظروف مسی تشکیل می داده. محصول فوق یک قندان مسی با طرح انار می باشد که کاملا کاربردی و زیبا می باشد. این قندان زیبا به صورت درب دار طراحی شده است تا شما براحتی بتوانید ظرف قند یا آبنبات خود را بر روی میز پذیرایی گذاشته و نگران گرد و خاک نشستن روی قند و آبنبات نباشید.

 

 فروش اینترنتی قندان مسی مدل انار

 

قندان فوق که به دست هنرمندان زنجانی ساخته شده است  دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد بوده ومی تواند زینت بخش سینی چایی شما باشد. با توجه به اینکه چایی یکی از نوشیدنی های اصیل ایرانی می باشد بنابراین این قندان زیبا در هر خانه ایرانی جایی دارد. این قندان دارای ابعاد 9.5*11 سانتی متر می باشد که ابعاد مناسبی می باشد. از ویژگی های این ظرف زیبا می توان به سطح چکش کاری این قندان اشاره کرد که جلوه خاصی به آن بخشیده است.

 

 قندان مسی مدل انار قیمت

خرید قندان مسی مدل انار

 

این قندان مسی زیبا مناسب برای هدیه و سوغاتی می باشد. سطح داخلی این قندان با استفاده از قلع سفید کاری شده و بر روی سطح خارجی این قندان دایره های کوچکی دیده می شود که با استفاده از ضربه های چکش ایجاد شده است که به آن چکش کاری شده است. این قندان زیبا دارای ارتفاع 11 سانتی متر و قطری در حدود 9.5 سانتی متر می باشد. این محصول به دست هنرمندان مس گر زنجانی و با کمک دستگاه تهیه و تولید شده است.

 

 فروش قندان مسی مدل انار

 

یکی از ویژگی های این قندان مسی، طرح خاص آن می باشد که شبیه انار بوده که طرحی خاص و متفاوت می باشد. ار نقاط وت این قندان زیبا می توان به ظرافت ساخت و طراحی زیبا و منحصر به فرد اشاره کرد. این محصول یک گزینه مناسب برای هدیه و سوغات می باشد.

 

قندان مسی مدل انار

48500 تومان

-