دستگاه زیپ پلاست کوچک

دستگاه زیپ پلاست کوچک

دستگاه زیپ پلاست، محصولی که در هر آشپزخانه ای می تواند کارگشا باشد. این محصول به شما کمک می کند درب کیسههای پلاستیکی را براحتی پلمپ کرده و نگران خراب شدن مواد داخل پلاستیک نباشید. محصول فوق نمونه ای از یک زیپ پلستک کوچک خانگی می باشد که امکان پرس کردن درب پلاستیک هایی با ابعاد مختلف را به شما می دهد. این محصول که به منظور پلمپ کردن درب کیسه های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد دارای ابعاد کوچک و جمع و جوری می باشد. در لبه های این دستگاه سیمی وجود دارد که قبل از استفاده دو لبه باید به مدت 5 ثانیه بر روی یکدیگر قرار گرفته تا گرم شوند. در قسمت زیرین این دستگاه یک لایه مغناطیسی برای اتصال راحت به درب یخچال و کابینت در نظر گرفته شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از روش هایی که می توان ماندگاری مواد غذایی را در داخل یخچال و فریزیر زیاد کرد، پرس نمودن درب پاکت حاوی مواد غذایی می باشد که مانع از نفوذ هوا به داخل پاکت می شود. دستگاه پرس دستی خانگی یکی از محصولاتی می باشد که با پرس کردن درب کیسه های نایلونی کمک بسزایی در ماندگاری مواد غذایی خواهد داشت. دستگاه زیپ پلاست سیلر نمونه ای بسیار جمع و جور از پرس های دستی نایلون می باشد که به شما اینامکان را می دهد تا نایلون هایی با عرض های متفاوت را براحتی پرس کنید.

 

 دستگاه دوخت پلاستیک برقی

 

این دستگاه دارای ابعاد 4.5*4*11 سانتی متر و دارای بدنه ای از جنس پلاستیک با کیفیت می باشد. در قسمت لبه های این پرس دستی پلاستیک قطعه های فلزی در نظر گرفته شده است که در اثر اتصال به یکدیگر گرم می شوند و با قرار گرفتن پلاستیک در داخل دستگاه براحتی پرس می شود. یکی از ویژگی های این محصول داشتن ضامن محافظ می باشد که در صورت عدم نیاز به دستگاه با ایجاد مانع، از اتصال دو لبه دوخت پلاست به یکدیگر جلوگیری می کند.

 

پلمپ کیسه پلاستیکی

خرید دوخت پلاست دستی

 

این دستگاه با استفاده از دو عدد باتری قلمی  AA کار می کند و به دلیل داشتن ابعاد جمع و جور می تواند براحتی با شما باشد و در شرایط مختلف از آن استفاده کنید. اگر شما قصد نگهداری سبزیجات در داخل فریزر دارید به منظور حفظ کیفیت و تازگی مواد، بهتر است با استفاده از این دستگاه درب نایلون را پلمپ نموده تا مانع از نفوذ هوا به داخل کیسه و کم شدن کیفیت مواد غذایی شود.

 

 خرید دوخت پلاست دستی ارزان

 

طراحی این دستگاه پرس دستی خانگی به گونه ای می باشد که در قسمت زیرین آن یک لایه مغناطیسی در نظر گرفته شده است و شما براحتی می توانید در صورت عدم نیاز آن را به هر سطح فلزی از جمله یخچال یا کابینت متصل کنید تا در صورت نیاز دسترسی راحتری به آن داشته باشید.

 

قیمت دوخت پلاست دستی

 

کار کردن با این دستگاه بسیار آسان می باشد و شما بعد از آنکه دو لبه دستگاه را به مدت 5 ثانیه بهم فشرده تا المنت گرم شود، دستگاه دوخت پلاست سیلررا بر روی لبه های نایلون کشیده تا بهم پرس شود، لازم بذکر می باشد که باید اینکار را به صورت پیوسته انجام دهید.

 

دوخت پلاست دستی قیمت

ناموجود

-