سطل زباله اداری سپاهان مشبک مدل مستطیل

سطل زباله اداری سپاهان مشبک مدل مستطیل

محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت از یک سطل زباله اداری فلزی ایرانی می باشد که توسط شرکت ایرانی سپاهان مشبک طراحی و تولید شده است. این سطل به گونه ای طراحی شده است که توانسه اس رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. سطل زباله فوق دارای طرح مستطیلی بوده و با استفاده از ورقه آهنی مشبک تهیه شده است که به منظور جلوگیری از پوسیدگی آن سطح داخلی و خارجی آن به خوبی با رنگ سفید پوشش داده شده است. این سطل زباله دارای ارتفاع 30 سانتی متر و ابعاد دهانه آن 25*25 سانتی متر  کفی آن 16*16 سانتی متر بوده اما ذکر این نکته ضروری می باشد که کف این سطل زباله به صورت پانچ نمی باشد.


قیمت عمده: 38900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر محلی نیاز به یک سطل زباله برای جمع آوری زباله ها امری ضروری می باشد، در ادارت و محیط های کاری نیز معمولا روزانه مقادیری زباله تولید می شود که بیشتر از نوع زباله های خشک از جمله کاغذ  می باشد، بنابراین نیاز به یک سطل زباله با ابعاد و طرح مناسب و زیبا برای این محیط ها ضروری می باشد. شرکت ایرانی سپاهان مشبک یکی از برند های موفق ایرانی در زمینه محصولات فلزی از جمله انواع سطل زباله اداری فلزی می باشد.

 

خرید سطل زباله اداری فلزی

 

برند سپاهان مشبک، توانسته است با پیاده سازی طراحی های مختلف بر روی محصولات خود، محصولاتی با طراحی زیبا و کاربردی تولید کرده که توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کرده، از جمله سطل زباله اداری سپاهان مشبک مدل مستطیل که طراحی شده برای مکان های اداری و کاری می باشد. یکی از مزیت های خوب این سطل زباله طراحی منحصر به فرد آن نسبت به سطل های زباله دیگر است 

 

قیمت سطل زباله اداری فلزی

 

این سطل زباله دارای بدنه ای فلزیمی باشد که با استفاده از ورقه آهنی بسیار با کیفیت تهیه شده است که به صورت پانچ شده یا توری بوده و به منظور جلوگیری از زنگ زدن و پوسیدگی سطل زباله، سطح داخلی و خارجی سطل با رنگ سفید بهخوبی پوشش داده شده است. این سطل اداری فلزی با طراحی زاویه دار خود توانسته است نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید.

 

سطل زباله اداری فلزی ارزان

 

یکی از ویژگی های این محصول ابعاد مناسب و جمع و جور آن می باشد که به شما این امکان را می دهد آن را براحتی در کنار دفتر کار یا زیر میز کار خود استفاده کنید. این سطل دارای ارتفاع  30 سانتی متر و دهانه ای با ابعاد 25*25 سانتی متر و ابعاد کفی آن 16*16 سانتی متر می باشد. وزن این سطل زباله 1290 گرم است و یکی از بهترین گزینه ها برای محیط های اداری می باشد.

 

 سطل زباله اداری فلزی

 

 

38900 تومان

-