تابلو فرش ماشینی کاشان طرح شاپرک

تابلو فرش ماشینی کاشان طرح شاپرک

تابلو فرش فوق، یک محصول زیبا و ظریف و متناسب با فرهنگ و هنر ایرانی می باشد. این تابلو فرش زیبا متشکل از یک قالیچه زیبا با ابعاد 49.5*71.5 بوده که دارای طرح یک خانه روستایی بسیار زیبا می باشد که به صورت ماشینی و طرح دست بافت تولید شده است. این محصول دارای یک قاب با ابعاد 70*90 سانتی متر، زیبا ترکیبی از چوب و پلی استر می باشد. گل های این قاب دارای جنس پلی استر بوده و فریم قاب از جنس چوب می باشد.


قیمت عمده: 166900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از قاب هایی که این روزها برای تزئین دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرند، تابلو فرش ها می باشند، تابلو فرش ها در واقع دارای یک قالیچه می باشند که صرفا جنبه تزئینی داشته و به هیچ عنوان به منظور زیر انداز مورد استفاده قرار نمی گیرد. یکی از نکاتی که تفاوت تابلو فرش ها را با قالیچه های معمولی مشخص می کند، نقوش بکار برده شده در آنها می باشد که متفاوت با نقوشی می باشد در فرش های معمولی به کار می روند.

 

خرید اینترنتی تابلو فرش کاشان

 

تابلو فرش کاشان طرح شاپرک، نمونه ای بسیار زیبا از یک تابلو فرش ایرانی می باشد که دارای نقشی اصیل، زیبا و چشم نواز می باشد. نقش این قالیچه زیبا نمای خارجی یک خانه روستایی ساده اما زیبا و دلنشین می باشد که آرامش را به محب مورد استفاده تزریق می کند. این تابلو فرش به دلیل استفاده از قالیچه ماشینی نسبت به نمونه های دست بافت دارای قیمت مناسب تری می باشد.

 

قیمت تابلو فرش ماشینی

 

فروش تابلو فرش ماشینی کاشان

این قالیچه دارای ابعاد 49.5*71.5 سانتی متر بوده و جنس تار و پود آن نخ است. این قالیچه با استفاده از آکرولیک بافته شده است و زیبایی چشم نوازی دارد. ظرافت قالیچه مورد استفاده در این تابلو فرش زیبا مثال زدنی بوده و دارای تراکم 3200 شانه می باشد. این تابلو فرش زیبا را بر روی دیوار منزل یا محل کار خود نصب کنید و از دیدن آن لذت ببرید. این محصول دارای قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد.

 

تابلو فرش ارزان

 خرید تابلو فرش ارزان

 

ابعاد قاب این تابلو فرش زیبا 70*90 سانتی متر و قالیچه مورد استفاده در این قاب 49.5*71.5 سانتی متر می باشد. جنس فریم قاب این تابلو فرش از چوب می باشد و دارای نقش و نگار هایی زیبا که با استفاده از پلی استر طراحی شده اند. این قالیچه دارای تراکم 3200 شانه می باشد و منظره ای دلپذیر از بیرون یک خانه روستایی را به نمایش می گذارد.

 

فروش عمده تابلو فرش ماشینی ارزان

166900 تومان

-