گیره نگهدارنده ملحفه دو سر

گیره نگهدارنده ملحفه دو سر

گیره نگهدارنده ملحفه دو سر، طراحی شده برای ثابت نگه داشتن ملحفه تخت، کاور مبلمان و... می باشد که در چهار گوشه ملحفه مورد استفاده قرار می گرد. این نگهدارنده دارای یک بازو به طول 16 سانتی متر می باشد که در دو طرف آن گیرههای فلزی ضد زنگ در نظر گرفته شده است که در داخل آنها یک لایه پلاستیکی به منظور جلوگیری از آسیب دیدن پارچه در نظر گرفته شده است.

گیره نگهدارنده فوق مناسب برای استفاده در گوشه های ملحفه و روتختی طراحی شده است. این محصول با استفاده از کش بسیار محکم و مقاوم تولید شده است که یک حلقه تنظیم بر روی این کش در نظر گرفته شده تا براحتی بتوانید طول آن را تغییر دهید.

 

 


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از عواملی که می تواند ظاهری نامرتب به محیط زندگی شما بدهد، چروک و نامرتب بودن ملحفه ها و روکش های مورد استفاده برای وسایل مختلف در محیط می باشد. اما چگونه می توان از بهم ریختگی و نامنظمی ملحفه ها جلوگیری کرد، در حالی که دائما در حال جابجایی و استفاده از آنها می باشیم؟ راه حل این مشکل استفاده از گیره نگهدارنده ملحفه می باشد که موجب فیکس شدن ملحفه ها و روکش ها می شود.

 

سفارش اینترنتی گیره نگهدارنده ملحفه

 

با خرید گیره نگهدارنده ملحفه، دیگر نیازی نمی باشد که هر روز زمان زیادی را برای مرتب کردن ملحفه تخت خود هدر دهید، زیرا با این هولدر، ملحفه ها سر جای خود فیکس می شوند و جابجا نمی شود، ازمهمترین ویژگی های این محصول می توان به امکان جدا سازی آسان و نصب مجدد آن بعد از شستشوی ملحفه اشاره کرد.

 

 گیره نگهدارنده ملحفه

 

این هولدر نگهدارنده ملحفه که به صورت دو سر طراحی شده است، دارای یک بازوی کشی بسیار محکم و مقاوم می باشد که در دو سر آن دو عدد گیره فلزی بسیار با کیفیت و ضد زنگ تعبیه شده است که به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به پارچه در محل نصب، گیره های داخلی پلاستیکی در نظر گرفته شده است.

 

 خرید  گیره نگهدارنده ملحفه

 

در قسمت بازوی این گیره نگهدارنده که از جنس کش بسیار با کیفیت می باشد، یک حلقه جهت تنظیم نیز تعبیه شده تا شما بر اساس نیاز خود، طول آن را کم یا زیاد کنید. این گیره نگهدارنده علاوه بر قابلیت استفاده برای ملحفه تخت و کار مبلمان و صندلی، مناسب برای نگهداری کاور میز اتو نیز می باشد.

 

قیمت  گیره نگهدارنده ملحفه

 گیره نگهدارنده ملحفه ارزان

 

استفاده از حلقه تنظیم بر روی بازوها به شما این امکان را می دهد از این نگهدارنده بتوانید برای هر سایز تشک و ملحفه ای استفاده کنید، این محصول علاوه قابلیت استفاده برای تشک تخت، قابلیت استفاده برای نگه داشتن روکش صندلی مبلمان روکش صندلی ماشین و روکش ابزار و .... نیز استفاده می باشد.

 

 گیره نگهدارنده ملحفه جدید

 

ناموجود

-