لگن آبکش دار میوه چند منظوره اسمارت بسکت

لگن آبکش دار میوه چند منظوره اسمارت بسکت

لگن آبکش دار اسمارت بسکت، متشکل از یک لگن به همراه دو آبکش می باشد که در دو طرف لگن به صورت کشویی قرار گرفته اند. این محصول در واقع تلفیق بسیار هوشمندانه از دو ظرف پر کاربرد در هر آشپزخانه ای می باشد تا علاوه بر کاربری آسان تر، فضای کمتری را در کابینت ها اشغال کند. این محصول قابل استفاده برای شستشو و آبکشی انواع میوه، سبزیجات، برنج و .... می باشد و در حین شستشو و آبکشی به هیچ عنوان امکان دور ریز مواد غذایی نمی باشد. ابعاد این محصول 10x 24 x 11 سانتی متر و با استفاده از مواد پلاستیکی درجه یک و بهداشتی تهیه شده است که علاوه بر قابلیت شستشو با دست امکان شستشو با ماشین ظرفشویی را نیز دارد. آبکش های طراحی شده در دو طرف ظرف امکان استفاده از این ظرف به عنوان یک سبد با حمل راحت و نگهداری بهتر میوه ها و سبزیجات را فراهم می آورد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در بسیاری از موارد در حین شستشو و آبکشی کردن مواد غذایی از جمله میوه های ریز، حبوبات و برنج، مقادیری از آنها به بیرون ظرف ریخته می شود که بسیار دردسر ساز می شود، در واقع علاوه بر دقت زیاد نیاز به صرف وقت زیادی نیز برای شتشوی این مواد می باشد. لگن آبکش دار اسمارت بسکت محصولی با طراحی کاملا کاربردی که به منظور شستشو و آبکشی راحتر مواد غذایی طراحی شده است.

 

لگن آبکش دار دو طرفه چرخان

 

این سبد آبکش دار به گونه ای طراحی شده است که شما با خرید یک ظرف، دو ظرف پرکاربرد را در اختیار دارید و یک فضا برای نگهداری آن در کابینت ها اختصاص خواهید داد، این محصول دارای یک کاسه می باشد که در دو طرف آن دو عدد آبکش به صورت کشویی طراحی شده است که براحتی قابل بالا و پایین رفتن می باشند.

 

قیمت لگن آبکش دار دو طرفه چرخان

 

اگر به آبکش های این ظرف  توجه کنید، هر دو دارای دسته هایی می باشند و شما با بالا کشیدن همزمان دو آبکش دارای یک ظرف با حمل و نقل راحت خواهید بود که می توانید برای نگهداری میوه ها و سبزیجات درون یخچال با ماندگاری بیشتر استفاده نمائید.

 

خرید اینترنتی لگن آبکش دار دو طرفه چرخان

 

این لگن آبکش دار که با استفاده از مواد پلاستیکی فاقد پارابن و مواد سمی تهیه شده است می تواند کمک بسزایی در شستشو و آبکشی راحت به شما داشته باشد. سبد فوق را می توانید برای شستشو و آبکشی راحت برنج و سایر مواد غذایی ریز که در حین آبکشی امکان دور ریز دارند استفاده نمائید بدون نگرانی از هدر رفت آنها.

 

سبد میوه چند منظوره

 

ابعاد این کاسه آبکش دار در حالتی که آبکش های آن در کنار کاسه باشند 12*23*31 سانتی متر و در حالتی که آبکش ها را به سمت بالا کشیده و یک سبد با قابلیت حمل آسان در اختیار داشته باشید دارای ابعاد 21*21*23 سانتی متر است. این محصول می تواند جایگزین بسیار خوبی برای کاسه و آبکش جداگانه در آشپزخانه شما باشد.

 

خرید سبد میوه چند منظوره

 

محصول فوق که با استفاده از مواد پلاستیکی بهداشتی تهیه شده است، علاوه بر قابلیت شستشو با دست، قابلیت شستشو با ماشین ظرفشویی را نیز دارد. این محصول دارای رنگبندی متنوعی می باشد که انتخاب را برای شما آسان می کند.

 

سبد میوه چند منظوره جدید

 

ناموجود

-