فروش عمده بند رخت تاشو آپارتمانی استیل

فروش عمده بند رخت تاشو آپارتمانی استیل

یکی از پرکاربردترین محصولات خانگی، بندرخت تاشو می باشد که مناسب برای استفاده در آپارتمان ها و فضاهای کوچک بوده. بند رخت آپارتمانی سپاهان مشبک، یکی از انواع بند رخت تاشو آپارتمانی می باشد که با دارا بودن کلیه ویژگی های لازم به عنوان یکی از برترین مدل بند رخت در بازار وسایل خانگی شناحته شده است. شول کلی این محصول حدود 150 سانتی متر و عرض معادل 60 سانتی متر می باشد.

این محصول دارای بدنه ای از جنس استیل خالص می باشد که از مهترین ویژگی های آن محسوب می شود، یک محصول کاملا ایرانی که با دارا بودن ابعاد مناسب در هنگام باز و بسته بودن و وزن معادل 2870 گرمی در مقایسه با نمونه های دیگر، دارای عملکرد بسیار بالایی می باشد. این محصول قابل استفاده در تراس، حیاط خلوت، اتاق و حتی کنار حمام می باشد.


قیمت عمده: 156000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 یکی از وسایلی که به دلیل سبک زندگی آپارتمان نشینی از پر مصرف ترین وسایل خانگی می باشد، انواع بند رخت آپارتمانی می باشد، بند رخت تاشو آپارتمانی سپاهان مشبک به دلیل ویژگی های مثبت طراحی و کاربردی یکی از برترین نمونه های بند رخت آپارتمانی می باشد.

قیمت بند رخت تاشو آپارتمانی 

از مهمترین مولفه های یک بند رخت خوب، جنس بدنه آن می باشد که علاوه بر اینکه سبک باشد، باید در مقابل رطوبت مقاوم باشد و در اثر تماس با رطوبت دچار پوسیدگی نشود، بند رخت سپاهان مشبک دارای بدنه ای از جنس استیل می باشد و کاملا ضد زنگ می باشد. کلیه پیچ ها و لولا های این محصول ضد زنگ می باشد.

 

ابعاد  این بند رخت آپارتمانی به گونه ای می باشد که هنگام استفاده برای خشک کردن لباس بزرگسالان از جمله انواع مانتو و شال احمال کشیده شدن آن بر روی زمین وجود ندارد و دارای طبقه مجزا برای خشک کردن لباس های نوزادان می باشد. این محصول دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد به این صورت که هنگام باز کردن این بند رخت ارتفاع آن را ر دو مقدار 98 و 76 سانتی متر تنظیم نمایید و نگران پهن کردن لباس ها بر روی آن نباشید.

 

  ایعاد این محصول در حالت باز شدن به گونه ای است که می توان به راحتی در داخل تراس یا حیاط خلوت قرار گیرد، طول بال های آن در حالت باز 150 سانتی متر و عرض بند 60 سانتی متر بوده، ارتفاع مناسب این محصول 98 سانتی متر می باشد که مانع کشیده شدن لباس ها بر روی زمین می شود.

 

این زخت آویز آپارتمانی با دارا بودن 15 لاین در طبقه اصلی برای لباس بزرگسالانو 3 لاین در طبقه زیرین برای لباس کودکان، بسیار مناسب می باشد، از مهمترین ویژگی های این محصول می تواند به گارانتی 18 ماه این محصول توسط شرکت سازنده اشاره کرد.

156000 تومان

-