اتو بخار دستی توبی

اتو بخار دستی توبی

اتو بخار توبی مدل دستی، نمونه ای از یک اتو بخار مسافرتی با طراحی بسیار کاربردی می باشد که عملکرن آن به صورت اسپری بخار داغ بر روی لباس می باشد. این اتو دارای یک مخزن آب به گنجایش 95 میلی لیتر می باشد که براحتیو با استفاده از پیمانه همراه محصول پر می شود.

اتو بخار توبی مدل دستی علاوه بر سری ساده دارای یک سری فرچه ای به همراه یک اهرم نگهدارنده می باشد که می توانید از این سری برای تمیز کردن سرامیک نیز استفاده کنید. این محصول به گونه ای طراحی شده است تا شما بتوانید براحتی پرده ها و سایر موارد را در حالت عمودی اتو کنید. ابعاد این اتو دستی مسافرتی   7.5*7*30 سانتی متری و وزنی در حدود 500 گرم دارد و براحتی می تواند در بین وسایل سفر شما جای گیرد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از معزلاتی که در سفر با آن مواجه می باشیم، چروک شدن لباس ها می باشد که به علت نشتن زیاد یا حتی قرار گرفتن لباس ها در چمدان می باشد، حال اگر این مسافرت کاری باشد چروک بودن لباس ها می تواند شما را به زحمت زیادی بیندازد.

 

اتو بخار مسافرتی ارزان 

 

اما ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که دیگر با چروک شدن لباس های خود در طول سفر خداحافظی کنید، اتو توبی مدل دستی، با طرحی آرگونومیک و بسار کار آمد که به دلیل نحوه استفاده آسان و ابعاد جمع و جور می تواند بهترین گزینه برای سفر باشد.

 

 خرید اتو بخار مسافرتی

 

اتو توبی مدل دستی دارای یک مخزن آب با ظرفیت 95 میلی لیتر می باشد که از طریق دریچه تعبیه شده بر روی اتو براحتی پر می شود و با عملکرد اسپری بخار داغ بر روی لباس براحتی چروک ها را از بین می برد. این اتو بسیار خوش دست می باشد و وزنی در حدود 500 گرم دارد.

 

 بهترین اتو بخار مسافرتی

 

این محصول مناسب برای اتو کردن انواع البسه می باشد که از طریق سری ساده آن انجام می شود و در صورت نیاز به اتو به حالت عمودی تنها کافی است که پایه نگهدارنده اتو را متصل کرده تا براحتی بتوانید انواع لباسف پرده و حتی ملحفه های خود را به حالت عمودی نیز اتو کنید.

 

 قیمت اتو بخار مسافرتی

 

یکی از ویژگی های این محصول دارا بودن یک سری فرچه ای می باشد، شما با این سری فرچه ای میتوانید لباس هایی که لک داردند را در حین اتو کشی تمیز هم بکنید. لازم بذکر می باشد که از سری فرچه ای به همراه بخار داغ این اتو می توانید برای تمیز کردن سطوح استفاده نمائید.

 

اتو سفری مدل دستی

 

این اتو دارای طراحی آرگونومیک می باشد و شما می توانید براحتی آن را در دست بگیرید، ابعاد این محصول 7.5*7*30 سانتی متر و وزنی در حدود 500 گرم دارد. این اتو مناسب جهت از بین بردن چروک و کثیفی پارچه می باشد.

 

اتو توبی مدل دستی

 

ناموجود

-