اجاق برقی سانی مدل KD-1122 تک شعله

اجاق برقی سانی مدل KD-1122 تک شعله

اجاق برقی تک شعله سانی مدل Sunny KD-1122محصولی با طراحی کاملا کاربردی و جمع و جور که با استفاده از برق شهری کار می کند. این محصول دارای بدنه فلزی با روکش لعابی سفید می باشد که در صورت کثیف شدن براحتی تمیز می شود. این محصول دارای یک صفحه سرامیکی به قطر 15 سانتی متر می باشد. این اجاق قابل استفاده در منزل، محل کار و حتی در طول مسافرت و هرجایی که به برق شهری دسترسی داشته باشید. ابعاد این اجاق برقی کوچک 7*21.5*21.5 سانتی متر است و وزنی در حدود 121 گرم دارد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به امکان تنظیم حررات این اجاق از 1 تا 5 حالت توسط پیچ تنظیم تعبیه شده بر روی اجاق می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در هر خانه ای و هر مکانی برای پخت و پز نیاز به یک اجاق مناسب می باشد، در حال حاضر نمونه های مختلفی از اجاق موجود می باشد که شامل اجاق های برقی، گازی و حتی ذغالی می باشند. یکی از نمونه های اجاق ها که این روزها طرفداران زیادی نیز دارد، اجاق های برقی می باشند که دارای انواع مختلف روکار و تو کار می باشند. اجاق برقی تک شعله سانی مدل Sunny KD-1122محصولی با ابعاد جمع و جور و با کیفیت می باشد.

 

اجاق برقی سفری تک شعله

 

اجاق برقی سانی دارای ابعاد 7*21.5*21.5 سانتی متر است و  به صورت تک شعله طراحی شده است. این اجاق به دلیل ابعاد جمع جور براحتی قابل حمل و جابجایی می باشد، توجه داشته باشد در زمان روشن بودن اجاق از دست زدن به بدنه و صفحه سرامیکی آن جدا خودداری کنید و در صورت نیاز به جابجایی حتما از یک دستگیره استفاده نمائید.

 

خرید اجاق برقی سفری تک شعله

 

با توجه به اینکه منبع انرژی این محصول برق شهری می باشد، شمامی توانید از آن در هر مکانی که به برق شهری دسترسی داشته باشید از آن استفاده نمائید. جنس بدنه این محصول از فلز با استحکام بالا و روکش لعابی می باشد که به رنگ سفید بوده و امکان تمیز کردن راحتر این محصول را فراهم می آورد.

 

قیمت اجاق برقی سفری تک شعله

اجاق برقی سفری تک شعله  ارزان

 

این محصول مناسب برای استفاده در خوابگاه ها و خانه های دانشجویی می باشد که نیاز به وسایل جمع و جور و پر بازده می باشد. در روزهای سرد از این اجاق می توانید به عنوان یک وسیله گرمایشی نیز استفاده کنید، شایان ذکر می باشد که از گذاشتن ظروف سنگین بر روی اجاق جدا خود داری کنید.

 

اجاق سفری برقی سانی

 

این اجاق دارای یک صفحه حرارتی به قطر 15 سانتی متر می باشد که با روشن شدن اجاق به سرعت گرم می شود. یک پیچ کنترلی بر روی اجاق در نظر گرفته شده است تا شما براحتی درجه حرارت اجاق را در 5 حالت مختلف تغییر دهید. توان مصرفی این اجاق 1500 وات می باشد.

 

خرید اینترنتی اجاق سفری برقی سانی

 

ناموجود

-