سرویس آشپزخانه 13 تکه مدل گل رز

سرویس آشپزخانه 13 تکه مدل گل رز

سرویس های دم کنی و دستگیره پارچه ای یکی از محبوب ترین وسایلی می باشد که به دلیل جنس پارچه ای خود دارای قابلیت شستشو و نگهداری آسانی می باشند. محصول فوق نمونه ای از یک سرویس آشپزخانه 13 تکه می باشد که دارای کلیه ملزومات مورد نیاز در هر آشپزخانه می باشد. این ست دارای 3 عدد دم کنی، یک عدد پیش بند آشپزی، دو عدد کاور دستگیره یخچال و اجاق گاز، یک جفت دستگیره دسته قابلمه، یک جفت دستگیره ساده، یک جفت دستکش داخل فر و یک عدد روکابینتی می باشد. این ست دمی و دستگیره با استفاده از پارچه نخی گلدار بسیار زیبا و با کیفیت تهیه شده است و دارای نوار دوزی های شیک و محکمی می باشد.

 

 


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی ازمواردی که حتما در لیست خرید جهیزیه نوعروسان می باشد، سرویس آشپزخانه یا همان ست های دستگیره و دم کنی می باشد که نه تنها می تواند جنبه تزئینی داشته باشد، بلکه واقعا کاربردی بوده و به تک تک اجزای این سرویس آشپزخانه نیاز می باشد. محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی دوخت بسیار زیبا از یک سرویس آشپزخانه 13 تکه می باشد که به دلیل رنگبندی بسیار زیبا و کیفیت بالایی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای جهیزیه باشد.

 

خرید ست کامل آشپزخانه

 

پارچه ی مورد استفاده در تهیه این سرویس آشپزخانه دارای  طرح های شاد و رنگارنگ می باشد که می تواند گرمایی و زیبایی بیشتری را به آشپزخانه شما بدهید. در این سروبس مهمترین عناصر پارچه ای مورد نیاز در آشپزخانه در نظر گرفته شده است، سه عدد دم کنی با سه سایز مختلف که به شما امکان استفاده بر روی درب قابلمه هایی با سایزهای مختلف را می دهد.

 

خرید اینترنتی ست دم کنی آشپزخانه

 

در این سرویس آشپزخانه یک جفت دستکش مخصوص فر در نظر گرفته شده است که شما می توانید با کمک آن براحتی ظروف را از درون فر بدون آسیب رسیدن به دستتان خارج کنید. لازم بذکر می باشد در این سرویس دستگیره و دم کنی دو مدل دستگیره نیز در نظر گرفته شده است. یک جفت دستگیره ساده و یک جفت دستگیره برای استفاده بر روی دسته های قابلمه که جابجایی قابلمه را آسانتر می کند.

 

ست دستگیره آشپزخانه

 

یکیاز مهمترین لوازمی که در هر آشپزخانه ای نیاز می باشد، پیش بند بوده، در این سرویس آشپزخانه 13 تکه یک عدد پیش بند در نظرگرفته شده است که می توانید از آن برای پختن غذا یا شستن ظرف ها استفاده کنید و نگران کثیف شدن لباس های خود نباشید. این پیش بند دارای یک لایه پلاستیکی می باشد که مانع نفوذ آب به سطح لباس زیر پیش بند می شود.

 

سرویس آشپزخانه 13 تکه

 

در این ست یک عدد رو کابینتی نیز در نظر گرفته شده است که برای چیدن ظروف شسته شده مناسب بوده تا به خوبی خشک شوند. لازم بذکر بوده د زیر این روکابینتی یک لایه پلاستیکی ه منظور جلوگیری از نفوذ آب به سطحکابینت در نظر گرفته شده. این ست به دلیل استفاده از پارچه نخی با کیفیت براحتی قابل شستشو و نظافت می باشد.

 

ست دم کنی آشپزخانه

 

در این سرویس آشپزخانه 13 تکه دو عدد کاور برای دستگیره یخچال و اجاق گاز در نظر گرفته شده است که نه تنها باعث زیبایی محیط آشپزخانه شما می شود، بلکه مانع از لک شدن بر روی دستگیره یخچال و اجاق گاز شما می شود.

 

ست دم کنی و دستگیره آشپزخانه 

ناموجود

-