تسمه محافظ چمدان مدل ضربدری تک سبد

تسمه محافظ چمدان مدل ضربدری تک سبد

بند نگهدارنده چمدان تک سبد، محصولی با طراحی جدید و کاربردی که علاوه بر افزیش امنیت چمدان در حین جابجایی در افزایش عمر چمدان نیز موثیر می باشد. این تسمه محافظ چمدان که به صورت ضربدری طراحی شده است دارای قابلیت تنظیم سایز بوده و شما براحتی می توانید آن را بر روی چمدانهایی با سایز های مختلف استفاده کنید.

این محصول با استفاده از بندهای کشی بسیار با کیفیت و مقاوم تهیه شده است که بر روی آن سگک هایی برای تنظیم سایز بند در نظر گرفته شده است و نه تنها قابل استفاده برای محکم نگه داشتن دربچ مدان شما می باشد، بلکه شما می توانید از آن برای نگه داشتن کیف یا کوله پشتی خود بر روی چمدان یا  به عنوان بند حمل بار  برای ثابت نگه داشتن بار بر روی چرخ خرید نیز استفاده کنید.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


برخی از افراد علاقه زیادی به سفر رفتن دارند و به همین منظور سعی می کنند کلیه وسایلی که برای داشتن سفری راحت مورد نیاز آنها می باشد تهیه کنند تا در حین سفر دچار زحمت و سختی نشوند. چمدان مناسب یکی از ملزومات سفر می باشد که برای نظم دهی و نگهداری از وسایل مورد نیاز در سفر مورد استفاده قرار می گیرد. حال گاهی اوقات به دلیل حجم بالای وسایل درون چمدان، به دلیل فشاری که به درب چمدان وارد می شود، درب آن به طور ناگهانی باز می شود. ما برای حل این معزل، به شما خرید بند نگهدارنده چمدان تک سبد را پیشنهاد می کنیم.

 

خرید اینترنتی بند نگهدارنده مخصوص چمدان

 

بند نگهدارنده مخصوص چمدان فوق با استفاده از بندهای کشی بسیار با کیفیت و مقاوم تهیه شده است و به صورت ضربدری می باشد. شما می توانید این تسمه محافظ را بر روی چمدان خود ببندید تا چمدان شما در حین جابجایی از امنیت بیشتری بر خوردار باشد. هدف اصلی از طراحی بند نگهدارنده فوق حفظ امنیت و افزایش عمر چمدان می باشد.

 

بند نگهدارنده مخصوص چمدان

 

با استفاده از این محصول نه تنها امنیت چمدان شما در حین جابجایی فراهم می شود، بلکه شما می توانید راحتر چمدان خود را در سالن بار از میان سایر چمدان ها شناسایی کنید.

 

قیمت بند نگهدارنده چمدان

 

یکی دیگر از کاربرد های تسمه محافظ دور چمدان مدل ضربدری تک سبد، استفاده برای ثابت نگه داشتن کیف یا کوله پشتی بر روی چمدان می باشد تا شما راحتر بتوانید آنها را حمل کنید. بنابراین دیگر نگران به هرماه داشتن کیف، کوله و چمدان نباشید.

 

خرید بند نگهدارنده چمدان

 

یکی دیگر از ویژگی های این محصول، قابلیت تنظیم سایز می باشد که امکان استفاده از این بند نگهدارنده را بر روی چمدان هایی با سایز های مختلف به شما می هد، این محصول دارای حد اقل طول 80 سانتی متر و حد اکثر طول 240 سانتی متر می باشد که این افزایش طول علاوه بر قابلیت کشسان به دلیل سگک های تعبیه شده بر روی تسمه نیز می باشد.

 

بند نگهدارنده چمدان

 

یکی دیگر از قابلیت های این محصول، امکان استفاده به عنوان بند حمل بار  می باشد تا شما بتوانید به کمک آن بار های خود را براحتی بر روی چرخ حمل بار فیکس کنید و نگران افتادن آنها نباشید.

 

بند نگهدارنده چمدان قابل تنظیم

 

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شوید 

19000 تومان

-