براکت دیواری ثابت تلویزیون و مانیتور 40تا 48 اینچ

براکت دیواری ثابت تلویزیون و مانیتور 40تا 48 اینچ

پایه دیواری یا براکت دیواری یک انتخاب هوشمندانه برای استفاده در محیط های کوچک می باشد. محصول فوق یک نمونه از براکت دیواری ثابت می باشد که تحت استاندارد های خاص ساخته شده است. این براکت دیواری مناسب برای نصب تلوزیون های از 40 تا 48 اینچ است. جنس این براکت از ورق آهن بوده و با رنگ مشکی به خوبی پشوانیده شده است تا بر هر دکوراسیونی سازگاری داشته باشد. ابعاد این براکت دیواری اد 2*10.5*48 سانتی متری است و بعد از نصب به دیوار و اتصال تلوزیون بر روی آن دارای فاصله ای در حدود 3 سانتی متر تا دیوار می باشد.


قیمت عمده: 61500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 با توجه به اینکه در سبک زندگی مدرن زندگی آپارتمان  نشینی رواج پیدا کرده و در عینحال استفاده از دستگاه های مدرن نیز محبوبیت خاصی دارد، بنابراین نیاز به طراحی و ساخت وسایلی که بتواند این کمبود جا را به خوبی مدیریت کند لازم و ضروری می باشد.

 

خرید براکت دیواری تلویزیون

 

این روزها اکثر افراد ترجیح می دهند برای تماشای برنامه مورد علاقه خود از تلوزیون هایی با ابعاد بزرگ و کیفیت بالا استفاده کنند و باتوجه به محدودیت فضا نیاز به وسیله ای می باشد که بتواند این کمبود فضا را تعدیل کند و بهترین گزینه انتخاب براکت های دیواری می باشد. این براکت ها دارای انواع مختلف ثابت، متحرک و بازو دار می باشند. 

 

قیمت براکت دیواری تلویزیون

 

محصول فوق یک نمونه براکت دیواری از نوع ثابت می باشد که با اتصال آن به دیوار می توانید از تلوزیون ها و مانیتور هایی در ابعاد 40 تا 48 اینچ را به آن وصل کنید و براحتی فضای محیط را براحتی مدیریت کنید. شما بر روی این محصول می توانید انواع تلویزیون ال ای دی، ال سی دی  و همچنین تلویزیون های پلاسما را به آن متصل کنید. در زمانی که شما تلوزیون را به این براکت دیواری نصب می کنید، فاصله دیوار و تلوزیون در حدود 3 سانتی متر می باشد. از مهمترین ویژگی های این محصول سازگاری با هر دکوراسیونی می باشد.

 

فروش عمده براکت دیواری تلویزیون

خرید براکت دیواری تلویزیون جدید

 

جنس این پایه دیواری از جنس آهن بوده و دارای استحکام و عمر طولانی بوده و به خوبی با رنگ مشکی پوشانیده شده است. ابعاد این پایه 2*10.5*48 سانتی متر و وزنی در حدود 961 گرم است. این محصول قابل استفاده در منزل، ادارات، مکان های تجاری و مراکز آموزشی می باشد. با نصب تلویزیون بر روی این براکت دیواری ثابت علاوه بر اینکه فضای بیشتری  در اختیار شما می بخشد، محافظت بیشتری را از دستگاه شما داشته. این مدل براکت برخلاف مدل های متحرک، نمایشگر بر روی آن ثایت بوده و تنها امکان تنظیم تظیم در زاویه 15 درجه به سمت بالا و پایین را داشته.

 

بهترین براکت دیواری تلویزیون

61500 تومان

-