آویز جواهرات طرح شاخ گوزن

آویز جواهرات طرح شاخ گوزن

استند جواهرات مدل شاخ گوزن، محصولی با طراحی زیبا و کاربردی که با استفاده از پلاستیک درجه یک و با کیفیت در دو رنگ سفید و مشکی تهیه شده است . این نگهدارنده جواهرات زیبا قابل استفاده به صورت رومیزی می باشد و با طراحی خاص خود علاوه بر دارا بودن فضای کافی امکان نگهداری آسان زیورآلات توسط شاخ های  متعدد طراحی شده گوزن را به شما می دهد. این محصول دارای یک سینی با قابلیت جدا شدن بوده، ابعاد این محصول  22*15*25 سانتی متر بوده و نه تنها برای نظم دهی زیورآلات قابل استفاده می باشد، بلکه به عنوان یک وسیله دکوری و حتی یک ظرف برای سرو شیرینی و شکلات نیز قابل استفاده می باشد.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


آیا تابحال با مشکل گره خوردن زنجیر زیورآلات خود مواجه شده اید، قدر مسلم همه ما بارها با این مشکل مواجه شده ایم و این به دلیل نداشتم فضایی مناسب برای نگهداری از زیورآلات خود می باشد، محصولی که قصد معرفی آن را داریم یک استند نگهدارنده با طراحی بسیار جالب و کاربردی برای نظم دهی و نگهداری آسان و بدون دردسر انواع زیورآلات می باشد.

 

خرید استند جواهرات مدل شاخ گوزن

 

 استند زیورآلات مدل گوزن، این محصول که شامل یک گوزن با شاخ های بلند و متعدد می باشد، فضای کافی و ایده آل برای نگهداری صحیح و راحت انواع زیورآلات از گرنبند گرفته تا انکشتر و ساعت را به شما می دهد. با خرید استند جوارهات مدل گوزن با گره خوردن زنجیر گردنید های خود برای همیشه خداحافظی کنید.

 

قیمت  استند جواهرات مدل شاخ گوزن

 

این استند به شما کمک می کند تا مکانی مشخص برای قرار دادن وسایل خود داشته باشید تا بعد از هر بار استفاده کردن براحتی آنها را نظم دهی کنید و برای استفاده مجدد بسیار راحت در دسترس باشند. شاخ های متعدد این گوزن فضای کافی را در اختیاز شما قرار می دهد تا همه زیورالات و حتی دسته کلید خود را بر روی آن آویزان کنید.

 

فروش عمده استند جواهرات مدل شاخ گوزن

 

 لازم بذکر می باشد که این محصول دارای یک سینی نیز می باشد که شما از این فضا می توانید برای قرار دادن سایر وسایل همچون عینک آفتابی و طبی، کیف پول و سایر وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید. طراحی این استند به گونه ای می باشد که شما می توانید از آن حتی به عنوان یک وسیله دکوری نیز استفاده نمائید.

 

خرید جا جواهری شاخ گوزنی

 

علاوه بر کاربرد این محصول به عنوان استند جواهرات، می توانید از آن به عنوان یک ظرف مناسب برای سرو شیرینی و شکلات نیز استفاده کنید، با توجه به جنس این استند که از پلاستیک درجه یک می باشد، براحتی قابلیت شستشو نیز دارد، ابعاد این استند زیبا  22*15*25 سانتی متر است.

 

قیمت جا جواهری شاخ گوزنی

 

سینی این استند کمک می کند تا شما برای قرار دادن کیف پول، دسته کلید، موبایل و .... از آن استفاده کنید و برای پیدا کردن آنها نیاز به صرف وقت نداشته باشید. این نگهدارنده جواهرات  زیبا دارای دو قسمت می باشد که شامل تنه گوزن با شاخ های بلند و سینی آن می باشد.

 

خرید اینترنتی جا جواهری شاخ گوزنی

 

ناموجود

-