فروش عمده پاور بانک سامسونگ 5000 میلی آمپر

فروش عمده پاور بانک سامسونگ 5000 میلی آمپر

این دستگاه منحصر بفرد برای شما عزیزان در دسترس قرارداده شده است که می توانید با استفاده از آن دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید. این پاور بانک ساموسنگ 5000 میلی آمپر SAMSUNG FAST POERBANK 5000mAh  دارای یک درگاه خروجی برای شارژ پاور بانک می باشد و دارای دو درگاه خروجی دیگر برای شارژ دستگاه های دیگر می باشد که میتوانید چند دستگاه را همزمان شارژ نمایید.

این محصول را می توانید در فروشگاه خود به فروش برسانید و با استفاده از سوددهی که برای شما عزیزان به همراه دارد از آن استفاده به عمل بیاورید. این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر می باشد که شما می توانید با استفاده از آن میزان شارژ دستگاه را مشاهده نمایید. با فشردن دکمه ای که بر روی پاور بانک تعبیه شدده است می توانید آن را خاموش و یا روشن کنید.


قیمت عمده: 53000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این دستگاه منحصر بفرد برای شما عزیزان در دسترس قرارداده شده است که می توانید با استفاده از آن دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید.

 

پاور بانک

 

 

این پاور بانک ساموسنگ 5000 میلی آمپر SAMSUNG FAST POERBANK 5000mAh  دارای یک درگاه خروجی برای شارژ پاور بانک می باشد و دارای دو درگاه خروجی دیگر برای شارژ دستگاه های دیگر می باشد که میتوانید چند دستگاه را همزمان شارژ نمایید.

 

پاور بانک سامسونگ

 

 

این محصول را می توانید در فروشگاه خود به فروش برسانید و با استفاده از سوددهی که برای شما عزیزان به همراه دارد از آن استفاده به عمل بیاورید.

 

سامس.نگ جدید

 

این دستگاه دارای یک صفحه نمایشگر می باشد که شما می توانید با استفاده از آن میزان شارژ دستگاه را مشاهده نمایید.

 

پاور جدید

 

با فشردن دکمه ای که بر روی پاور بانک تعبیه شدده است می توانید آن را خاموش و یا روشن کنید.

 

پاور بانک جدید

 

با دو بار فشردن این دکمه می توانید چراغ قوه دستگاه را روشن کنید و از نوری که برای شما تولید می کند نهایت استفاده را ببرید.

 

ذخیره شارژ

 

این دستگاه دارای ضمانتنامه می باشد که برای شما عزیزان قبل از ارسال تست خواهد شد. شما می توانید از طریق این درگاه این محصول را سفارش دهید و با قیمت عمده ای درب منزل و یا فروشگاه خود در سراسر ایران تحویل بگیرید و از ویژگی های آن بهره ببرید.

53000 تومان

-