فروش عمده پاور بانک کوچک فوجی مدل fj-1 ظرفیت 5800 میلی آمپر

فروش عمده پاور بانک کوچک فوجی مدل fj-1 ظرفیت 5800 میلی آمپر

با یکی از کوچک ترین پاور بانک های بازار که از جنس محکم و مقوم آلومینیوم است در خدمت شما هستیم تا سوددهی را به شما عزیزان عرضه نماییم. پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر می باشد و با ابعاد کوچکی که دارد می توان از آن در هر مکان و یا زمان استفاده نمود. این دستگاه می تواند نیاز های شما را در کوتاه ترین مدت بر طرف کند تا به دستگاه های بزرگ تری دست یابید و یا به برق شهری دسترسی پیدا کنید.

این دستگاه پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر دارای دو درگاه خروجی میکرو یو اس بی می باشد که می توانید با کابل های میکرو دستگاه مختلف را شارژ نمایید و برای شارژ خود پاور بانک از دستگاه پاور بانک دیگری اقدام کنید. پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر دارای یک درگاه خروجی یو اس بی می باشد و شما می توانید تمامی این محصولات را در دسترس داشته باشید.


قیمت عمده: 89000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با یکی از کوچک ترین پاور بانک های بازار که از جنس محکم و مقوم آلومینیوم است در خدمت شما هستیم تا سوددهی را به شما عزیزان عرضه نماییم.

 

پاور بانک فوجی

 

پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر می باشد و با ابعاد کوچکی که دارد می توان از آن در هر مکان و یا زمان استفاده نمود. این دستگاه می تواند نیاز های شما را در کوتاه ترین مدت بر طرف کند تا به دستگاه های بزرگ تری دست یابید و یا به برق شهری دسترسی پیدا کنید.

 

پاور بانک 5000 میلی آمپر

 

این دستگاه پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر دارای دو درگاه خروجی میکرو یو اس بی می باشد که می توانید با کابل های میکرو دستگاه مختلف را شارژ نمایید و برای شارژ خود پاور بانک از دستگاه پاور بانک دیگری اقدام کنید.

 

پاور بانک جیبی فوجی

 

پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر دارای یک درگاه خروجی یو اس بی می باشد و شما می توانید تمامی این محصولات را در دسترس داشته باشید.

 

پاور بانک اورجینال

 

فروشگاه همکار باشی برای شما عزیزان فروشنده لوازم موبایل تعدادی از این دستگاه را در معرض فروش قرار داده است که می توانید به صورت عمده آن را سفارش دهید.

 

 

پاور بانک جیبی ارزان

 

با سفارش عمده پاور بانک فوجی مدل fj-1 دارای ظرفیت 5800 میلی آمپر این محصول درب فروشگاه شما در سراسر کشور به صورت رایگان ارسال می گردد. شما می توانید با فروش این دستگاه به سوددهی بالایی دست پیدا نمایید.

89000 تومان

-