فروش عمده پاور بانک فوجی FJ3 ظرفیت 8800 میلی آمپر

فروش عمده پاور بانک فوجی FJ3 ظرفیت 8800 میلی آمپر

شما می توانید در مسافرت ها و یا مکان هایی که برق در دسرس شما نیست از این پاوربانک دل فوجی FJ-3 استفاده نمایید و دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید. این دستگاه دارای کیفیت بالایی می باشد و همچنین علاوه بر کیفیت بالا از ظاهر زیبایی نیز بهره می برد. شما می توانید با استفاده از این محصول با کابل های میکرو یو اس بی دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید و با خروجی یو اس بی دستگاه خود را شارژ نمایید.

شاخص ال ای دی دز این دستگاه نشان دهنده میزان شارژ می باشد که می توان بیانگر نیاز به شارژ دستگاه باشد. این دستگاه دارای شش ماه گارانتی است که نشان دهنده کیفیت بالای این دستگاه است. شما می توانید با استفاده از این دستگاه انواع گوشی تلفن های اندروید و اپل خود را شارژ نمایید. این محصول در دسترس شما قرار دارد و شما می توانید به صورت عمده از ان سفارش دهید.


قیمت عمده: 115000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید در مسافرت ها و یا مکان هایی که برق در دسرس شما نیست از این پاوربانک دل فوجی FJ-3 استفاده نمایید و دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید.

 

پاور بانک اورجینال فوجی

 

این دستگاه دارای کیفیت بالایی می باشد و همچنین علاوه بر کیفیت بالا از ظاهر زیبایی نیز بهره می برد. شما می توانید با استفاده از این محصول با کابل های میکرو یو اس بی دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید و با خروجی یو اس بی دستگاه خود را شارژ نمایید.

 

پاور بانک گارانتی دار

 

شاخص ال ای دی دز این دستگاه نشان دهنده میزان شارژ می باشد که می توان بیانگر نیاز به شارژ دستگاه باشد. این دستگاه دارای شش ماه گارانتی است که نشان دهنده کیفیت بالای این دستگاه است. شما می توانید با استفاده از این دستگاه انواع گوشی تلفن های اندروید و اپل خود را شارژ نمایید.

 

پاور بانک همراه

 

این محصول در دسترس شما قرار دارد و شما می توانید به صورت عمده از ان سفارش دهید.

 

پاور بانک فوجی مدل FJ3

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در معرض فروش قرار داده است که می توانید با استاده زا آن به سوددهی بالایی دست یابید.

 

پاور بانک طرح جدید

 

این محصول دارای دو درگاه خروجی می باشد که برای شارژ همزمان می توان از آن استفاده نمود.

 

پاور بانک فلزی

 

لازم به ذکر است تمامی دستگاه های برقی قبل از ارسال تست خواهد شد و بعد از تست برای شما ارسال می گردد.

115000 تومان

-