فروش عمده پاور بانک راک اسپیس soda 6400mAh

فروش عمده پاور بانک راک اسپیس soda 6400mAh

اگر به دنبال یه پاور بانک قوی و مناسب هستید و می خواهید از این پاور بانک استفاده بهینه کنید و در عین جذابیت آن را در جیب خود قرار دهید می توانید از پاور یانک راک اسپیس 6400 میلی آمپر SODA ROCK SPACE POWER BANK 6400mAh  استفاده کنید. این پپارو بانک علاوه بر قدرت بالا دارای ابعاد کوچکی است که می توانید به راحتی از آن در هر محیطی استفاده نمایید.

این دستگاه دارای دو خروجی می باشد که می توانید دستگاه های خود را به صورت همزمان شارژ نمایید و دستگاه خود را با استفاده از کابل های مختلفی شارژ نمایید.  شما می توانید از این دستگاه در مسافرت ها و یا مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارید استفاده نمایید. این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس است که بتوانید آن را سفارش دهید و با قیمت عمده ای خریداری نمایید.

 


قیمت عمده: 125000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


اگر به دنبال یه پاور بانک قوی و مناسب هستید و می خواهید از این پاور بانک استفاده بهینه کنید و در عین جذابیت آن را در جیب خود قرار دهید می توانید از پاور یانک راک اسپیس 6400 میلی آمپر SODA ROCK SPACE POWER BANK 6400mAh  استفاده کنید.

 

پاور بانک کوچک

 

این پپارو بانک علاوه بر قدرت بالا دارای ابعاد کوچکی است که می توانید به راحتی از آن در هر محیطی استفاده نمایید.

 

شارژر همراه جیبی

 

این دستگاه دارای دو خروجی می باشد که می توانید دستگاه های خود را به صورت همزمان شارژ نمایید و دستگاه خود را با استفاده از کابل های مختلفی شارژ نمایید. 

 

پاور بانک rock

 

شما می توانید از این دستگاه در مسافرت ها و یا مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارید استفاده نمایید. این دستگاه برای شما عزیزان در دسترس است که بتوانید آن را سفارش دهید و با قیمت عمده ای خریداری نمایید.

 

پاور بانک 6400 میلی آمپر

 

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان فروشنده تعدادی از این دستگاه را در معرض فروش قرار داده است که می توانید با سفارش عمده ای این محصول آن را سفارش دهید.

 

پاور بانک اندروید و ios

 

می توان با استفاده از این دستگاه به شارژ کردن دستگاه های هوشمند خود برسید. لازم به ذکر است که این دستگاه با شرایط ویژه و تست قبل از ارسال برای شما عزیزان در سراسر ایران پست خواهد شد.

125000 تومان

-