فروش پاور بانک اصل شیائومی 5000mAh

فروش پاور بانک اصل شیائومی 5000mAh

با استفاده از این دستگاه می توانید در مسافرت ها و مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارید دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید و با استفاده از پاور بانک می Xiaomi مدل NDY-02-AM زیبایی و ظاهر زیبا را به دستگاه های دیگر خود هدیه دهید. ظرفیت این دستگاه 5000 میلی آمپر واقعی می باشد و شما می توانید با استفاده از این دستگاه به شارژ دستگاه های دیگر خود بپردازید.

این دستگاه با بدنه الومینیومی ظاهری زیبا دارد و با قطر یک سانتی متری بسیار باریک و زیبا جلوه می دهد. علاوه بر زیبایی این دستگاه دارای کیفیت یالایی می باشد که می توان دستگاعه هوشمند خود را بخ خوبی و به ندرت و قدرت بالایی شارژ نمایید. این دستگاه را می توانید در فروشگاه های خود به فروش برسانید و با استفاده از آن به سود دهی بالایی دست بیابید.


قیمت عمده: 109000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با استفاده از این دستگاه می توانید در مسافرت ها و مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارید دستگاه های دیگر خود را شارژ نمایید و با استفاده از پاور بانک می Xiaomi مدل NDY-02-AM زیبایی و ظاهر زیبا را به دستگاه های دیگر خود هدیه دهید.

 

پاور بانک می 5000

 

ظرفیت این دستگاه 5000 میلی آمپر واقعی می باشد و شما می توانید با استفاده از این دستگاه به شارژ دستگاه های دیگر خود بپردازید.

 

پاور بانک همراه شیائومی

 

این دستگاه با بدنه الومینیومی ظاهری زیبا دارد و با قطر یک سانتی متری بسیار باریک و زیبا جلوه می دهد. علاوه بر زیبایی این دستگاه دارای کیفیت یالایی می باشد که می توان دستگاعه هوشمند خود را بخ خوبی و به ندرت و قدرت بالایی شارژ نمایید.

 

پاور بانک اصل شیائومی

 

این دستگاه را می توانید در فروشگاه های خود به فروش برسانید و با استفاده از آن به سود دهی بالایی دست بیابید.

 

 پاوربانک شیائومی 5000 میلی آمپر

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی این محصول را با قیمت عمده ای در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد تا بتوانید محصول خود را سفارش دهید و در هر کجا که هستید برای شما ارسال نماید.

 

شیائومی

 

شاخص ال ای دی در این پاور بانک نشان دهنده درجه شارژ می باشد. این دستگاه دارای یک سال ضمانتنامه می باشد که می توان برای هر مشکلی آن را عودت داد تا رفع اشکال شود.

109000 تومان

-