شارژر همراه مینی سو ظرفیت 4000 میلی آمپر مدل C6

شارژر همراه مینی سو ظرفیت 4000 میلی آمپر مدل C6

یکی از محبوب ترین وسایل جانبی گوشی های هوشمند، پاوربانک یا شارژر های همراه می باشد، اما در این میان مدل های جیبی به دلیل ابعاد کوچک و وزن کم از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشند. پاور بانک مینی سو مدل c6 ظرفیت 4000 یکی از انواع پاور بانک های جیبی می باشد که دارای طراحی زیبا و کاربردی می باشد. این پاوربانک دارای بدنه ای فلزی بوده که موجب استحکام بالای آن شده و بر روی بدنه آن شاخص هایی برای نشان دادن میزان شارژ دستگاه به صورت 4 عدد چراغ ریز در نظر گرفته شده است. این پاوربانک دارای دکمه خاموش و روشن کردن می باشد و ابعاد آن 1*7*12.5 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 49900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 این روزها استفاده از گوشی های هوشمند و تبلت ها یکی از نیازهای اساسی بشری می باشد، تقریبا بیشترین فعالیت های اروزمره افراد به کمک گوشی های هوشمندانجام می گیرد، از سفارش غذایی برای ناهار تا پرداخت قبض و.....

 

پاور بانک جیبی ارزان

 

با توجه به اینکه ظرفیت باتری تلفن های همراه محدود می باشد و همچنین حجم نیاز بالا به استفاده از این گجت، بنابراین با مشکل اتمام باتری در طول روز همراه خواهیم بود و گاهی دسترسی به پریز برق برای شارژ کردن نداشته و در اینجا می باشد که نیاز به استفاده از یک باتری جانبی یا همان شارژر همراه بیش از پیش خود را نشان می دهد.

 

خرید اینترنتی پاور بانک جیبی ارزان

 

اگر شما قصد خرید یک پاوربانک با قیمت مناسب و ظرفیت مناسب دارید ما به شما خرید پاور بانک مینی سو را پیشنهاد می کنیم. این پاور بانک در گروه پاوربانک های جیبی قرار می گیرد که دارای ابعاد کوچک و وزن کمی بوده و براحتی می توانید آن را در داخل جیب یا کیف خود قرار داده و به همراه داشته باشید.

 

پاوربانک تبلیغاتی ارزان

 

این پاور بانک دارای ظرفیت 4000 میلی آمپر می باشد که نزدیک به ظرفیت واقعی آن می باشد. بدنه این پاور بانک فلزی بوده که موجب می شود از استحکام بالاتری برخوردار شود.

 

برند miniso مدل c6

 

میزان شارژ دستگاه به کمک 4 عدد چراغ ال ای دی در نظر گرفته شده بر روی پاوربانک نشان داده می شود و همچنین بر روی پاوربانک دکمه ای به منظور خاموش و روشن کردن دستگاه در نظر گرفته شده است. ابعاد این پاوربانک 1*7*12.5 سانتی متر و وزنی در حدود 144 گرم دارد.

 

خرید پوربانک جیبی

 

اگر شما به دنبال تهیه یک پاوربانک هدیه تبلیغاتی می باشید ما به شما خرید این پاوربانک را پیشنهاد می کنیم. نوع باتری این پاوربانک، لیتیوم پلیمر بوده و به همراه پاوربانک یک کابل USB  برای شارژ دستگاه ارائه می شود. این محصول به دلیل ابعاد جمع و جور و وزن کم در بین مدل های پر طرفدار قرار دارد.

 

 

 

49900 تومان

-