فروش عمده پاور بانک فست شارژ یوشیتا 8000 میلی آمپر

فروش عمده پاور بانک فست شارژ یوشیتا 8000 میلی آمپر

بر خلاف دستگاه های دیگر که برای شما عزیزان در دسترس قرار دارد می توانید با استفاده از این محصول دستگاه های میکرو یو اس بی خود را نیز شارژ نمایید. دستگاه های پاور بانک یکی از الزامات هر سفر و دستگاه هوشمند است که می توانید با استفاده از ان دستگاه های دیگر خود را شارز نمایید. این دستگاه دارای دو درگاه خروجی میکرو یو اس بی است که میکرولندینگ است.

شما می توانید با استفاده از این دو درگاه خروجی دستگاه پاور بانک خود را شارژ نمایید. این دستگاه دارای یک خروجی یو اس بی می باشد که این امر باعث خواهد شد تا امر باتری این دستگاه نسبت به انواع مختلف دیگر آن چند برابر شود. این دسنگاه دارای صفحه نمایشگر می باشد که می توانید با استفاده از آن میزان شارژ و ولتاژ مصرفی را مشاهده نمایید  و با دکمه آن را خاموش و یا روشن کنید.

 


قیمت عمده: 139000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بر خلاف دستگاه های دیگر که برای شما عزیزان در دسترس قرار دارد می توانید با استفاده از این محصول دستگاه های میکرو یو اس بی خود را نیز شارژ نمایید.

 

پاور بانک فست شارژ یوشیتا

 

 

دستگاه های پاور بانک یکی از الزامات هر سفر و دستگاه هوشمند است که می توانید با استفاده از ان دستگاه های دیگر خود را شارز نمایید.

 

پاور بانک شارژ سریع یوشیتا

 

این دستگاه دارای دو درگاه خروجی میکرو یو اس بی است که میکرولندینگ است.

 

پاور بانک یوشیتا 8000 میلی آمپر

 

شما می توانید با استفاده از این دو درگاه خروجی دستگاه پاور بانک خود را شارژ نمایید.

 

پاور بانک اصل یوشیتا

 

این دستگاه دارای یک خروجی یو اس بی می باشد که این امر باعث خواهد شد تا امر باتری این دستگاه نسبت به انواع مختلف دیگر آن چند برابر شود.

 

پاوربانک گارانتی دار یوشیتا

 

این دسنگاه دارای صفحه نمایشگر می باشد که می توانید با استفاده از آن میزان شارژ و ولتاژ مصرفی را مشاهده نمایید  و با دکمه آن را خاموش و یا روشن کنید.

 

پاور بانک یوشیتا مدل YP-P1

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان تعدادی از این دستگاه را در معرض فروش قرار داده است که شما می توانید با استفاده از تخفیف های ویژه این محصول را به صورت عمده ای خریداری نمایید. با خرید این محصول به صورت عمده ای می توانید محصول خود را به صورت رایگان در سراسر کشور دریافت کنید و محصول خود را در فروشگاه خود بفروش برسانید.

139000 تومان

-