بیلچه تاشو سفری چند منظوره

بیلچه تاشو سفری چند منظوره

بیلچه سفری چند منظوره سفری فوق، به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ابعاد جمع و جور و قابلیت استفاده به عنوان چندین ابزار، به دلیل قابلیت جمع شدن و داشتن یک کیف برزنتی کمری براحتی می تواند در بین وسایل سفر شما جای گیرد و همواره آن را به همراه داشته باشید. این بیلچه سفری که با استفاده از فلز بسیار با کیفیت تولید شده است، دارای دسته ای پیچی بوده که قابلیت افزایش طول تا 30 سانتی متر را داشته و در انتهای دسته یک قطب نما نیز در نظر گرفته شده تا براحتی بتوانید به کمک آن مسیر خود را پیدا کنید. سر بیلچه این ابزار چند منظوره علاوه بر بیلچه دارای قابلیت استفاده به عنوان اره و درب باز کن را نیز دارد و در طرف دیگر این ابزار یک کلنگ سفری تاشو تعبیه شده است.

 


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 ابزار های سفری باید به گونه ای طراحی شوند که علاوه بر کیفیت و کارایی بالا دارای ابعاد جمع و جوری و وزن کمی باشند تا براحتی در بین وسایل سفر شما جای گیرند و بتوانید آنها را همیشه همراه داشته باشید. محصول فوق یک بیلچه چند منظوره تاشو می باشد که دارای یک سری بیلچه تاشو و یک سری کلنگ تاشو می باشد که هر کدام در موقعیت های مختلف می تواند کمک بسزایی به شما داشته باشد. این محصول با استفاده از فلز بسیار با کیفیت تهیه شده است که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد.

 

 خرید اینترنتی بیلچه تاشو سفری چند کار

 

این بیلچه علاوه بر استفاده اصلی که نقش یک بیلچه می باشد می تواند به عنوان یک کلنگ سفری نیز مورد استفاده قرار گیرد. یکی از مهمترین ویژگی هایاین محصول، سری تاشو آن می باشد که قابلیت حمل و نقل راحتر آن را فراهم می آورد. اگر به سری بیلچه تاشو فوق نگاهی بیاندازید، مشاهده خواهید کرد که یک سمت لبه بیلچه شبیه به یک اره می باشد که شما می توانید از آن برای بریدن چوب و تهیه هیزم استفاده کنید و طرف دیگر سری قابلیت استفاده به عنوان درب باز کن می باشد.

 

  بیلچه تاشو سفری چند کار

جدید ترین بیلچه سفری

 

این محصول دارای یک کیف کمری از جنس برزنت بسیار با کیفیت می باشد که به شما این امکان را می دهد که بعد از تا زدن بیلچه، براحتی آن را در داخل کیف قرار دهید و همراه خود داشته باشید. این محصول دارای یک دسته جدا شونده از نوه پیچی می باشد که به شما امکان افزایش طول دسته را تا 30 سانتی متر می دهد. بر روی دسته نیز یک قسمت پلاستیکی لج دار تعبیه شده است تا درحین کار کردن با آن در دست نلغزد.

 

 خرید اینترنتی بیلچه تاشو سفری

 

همانطور که گفته شده یکی از مهمترین ویژگی های این محصول بعد از امکان استفاده به عنوان چندین ابزار مختلف، می توان به قابلیت تاشو آن اشاره کرد که در این حالت ابعاد محصول تنها  6*10*16.5 سانتی متر و براحتی در کیف مخصوص قرار گرفته تا شما براحتی آن را همراه خود داشته باشید.

 

 قیمت  بیلچه تاشو سفری چند کار

 

این بیلچه در حالت باز شده و افزایش طول دسته دارای ابعاد  26*10*30 سانتی متر است و نه تنها در طول سفر بلکه در خانه برای کارهای باغبانی و گل کاری می توانید از آن استفاده نمئید. اگر به انتهای دسته این بیلچه نگاهی بیاندازید، شاهد یک قطب نما در انتهای دسته می شوید که می تواند کمک بسزایی در جهت یابی به شما داشته باشد.

 

 خرید اینترنتی بیلچه تاشو سفری چند کار

ناموجود

-