اسکیت کفشی بچه گانه مدل دیزنی

اسکیت کفشی بچه گانه مدل دیزنی

اسکیت ازجمله ورزش های هوازی می باشد که در بین کودکان و نوجوانان محبوبیت زیادی دارد. اسکیت کفشی موساکو مدل دیزنی، نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی کاملا راحت و استاندارد می باشد، این کفش اسکیتی دارای جنس بدنه ای از پلاستیک سخت می باشد و داخل کفش دارای پوشش پارچه ای بسیار نرم می باشد. از مهمترین ویژگی های این کفش می توان به قابلیت تغییر سایز از سایز 27 الی 30 اشاره کرد. چرخ خای این اسکیت از جنس پلی ارتان بوده که تجربه حرکت نرم را برای کودکان شما رقم می زند. به همراه این محصول یکسری وسایل ایمنی از جمله کلاه ایمنی، محافظ دست، آرنج بند و زانو بند ارائه شده است.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


اسکیت از جمله ورزش های هوازی است که کمک بسزایی به تقویت تمرکز و رشد عصبی بچه داشته، این ورش به دلیل هیجان زیادی که دارد در بین کودکان بسیار محبوب می باشد. کفش اسکیتی فوق دارای طراحی با کیفیت و فانتزی مناسب برای گروه سنی کودکان می باشد. این کفش دارای چرخ هایی از جنس پلی ارتان می باشد که تجربه حرکت نرم و روان را برای شما رقم می زند.  از ویژگی های این سکیت، قابلیت تغییر سایز کفش می باشد که تغییر سایز بین سایز 27، 28،29 و 30 را برای شما فراهم می آورد و با توجه به اینکه کودکان شما در حال رشد می باشند این ویژگی بسیار موثر می باشد.

 

خرید پستی اسکیت کفشی

 

روی کفش اسکیتی فوق دارای حالت مشبک است که به منظور نفوذ هوا به داخل کفش می باشد و پای کودک شما درون آن راحت بوده. استفاده از پوشش نرم پارچه ای نیز در داخل کفش در نظر گرفته شده است که راحتی بیشتر را برای پای کودک به همراه دارد. در چرخ جلویی این کفش اسکیتی یک عدد چراغ ال ای دی در نظر گرفته شده است که در حین حرکت روشن می شود و هیجان بیشتری را برای کودکان در حین بازی به همراه دارد.

 

خرید اسکیت کفشی بچه گانه

 

 نحوه بسته شدن این کفش به گونه ی می باشد که کنترل خوبی داشته باشد به این منظور یک بند چسبی بر روی مچ و یک بند ضامن دار بر روی ساق کفش در نظر گرفته شده است. در بخش انتهایی ردیف چرخ‌های کفش نیز یک ترمزی در نظرگرفته شده است تا در صورت نیاز به کاهش سرعت در حین حرکت از آن استفاده کنند.

 

 اسکیت کفشی بچه کانه ارزان

 

با توجه به اینکه کودکان برای تسلط به این بازی نیاز به تعادل گرفتن داشته و برای این منظور نیاز به تمرکز دارند، در ابتدای امر امکان زمین خوردن آنها زیاد بوده و به همین منظور یکسری تجهیزات ایمنی در نظر گرفته شده است تا در صورت زمین خوردن احتمالی دچار آسیب نشوند. این محصول دارای یک کلاه ایمنی، یک جفت آرنج بند، یک جفت زانو بند و یک جفت محافظ دست می باشد.

 

خرید اسکیت کفشی بچه کانه ارزان

ناموجود

-