هولدر موبایل موتور و دوچرخه یونیورسال

هولدر موبایل موتور و دوچرخه یونیورسال

دسترسی به موبایل بر روی دوچرخه و متور سیکلت به مراتب مشکل تر از اتومبیل می باشد بنابریان مسیر یابی و خواندن نقشه در این حالت با مشکل زیادی روبرو می باشد. در اینجا نیاز به یک نگهدارنده موبایل برای دسترسی راحتر به آن احساس می شود. هولدر یا پایه نگهدارنده در واقع یک وسیله کاربردی می باشد که به کمک آن درسترسی به موبایل بسیار آسان می شود،

این وسیله به راحتی بر روی دسته دوچرخه یا موتور به جای آینه قرار گرفته و شما به وسیله آ ن براحتی می توانید از انواع گوشی، MP3 GPS به راحتی استفاده کنید. این دستگاه دارای ابعاد مناسب و وزن کمی می باشد که استفاده از آن را آسان می کند.   این نگهدارنده دارای یک بازو به طول 17 سانتی متر می باشد و دهانه نگهدارنده متحرک با قابلیت چرخش 360 درجه که استفاده از این محصول را برای شما راحتر می کند که کنترل دهانه بازشو این هولدر توسط دکمه تعبیه شده در پشت آن می باشد و با کمک دست بسته می شود.


قیمت عمده: 29000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


مشخصات کلی هولدر موبایل برای موتور سیکلت و دوچرخه:

برند یونیورسال

ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم

مناسب برای موتور و دوچرخه

 

پایه نگهدارنده موبایل برای دوچرخه

 

 

این هولدر از طریق حلقه فلزی موجود در انتهای هولدر به قسمت آینه این وسایل نقلیه متصل می گردد

بازوی این هولدر 17 سانتی متر بوده و دارای حالت منعطف و تاشو دارد تا بتوانید جهت قرار گرفتن هولدر را تعیین نمایید

در محل اتصال دهانه به بازو یک گوی گردشی 360 درجه وجود دارد تا کاملا انتخاب زاویه را به راحتی انجام داده و سپس با پیچ مخصوص در زیرآن، در زاویه تنظیم شده، دهانه را فیکس نمایید.

 

 

دهانه نگهدارنده دارای عرض قابل تنظیم بوده که در بین 5 تا 9.5 سانتی متر متغیر می باشد.

 لبه ها و کف قسمت داخلی دهانه، با فوم پوشانده شده است تا هیچ گونه خط و خشی بر روی گوشی شما ایجاد ننماید و در عین حال، دستگاه کاملا درون دهانه فیکس گردد.

 

 

یکی از خطرناک ترین کارها در حین راندن موتور و دوچرخه استفاده از موبایل می باشد که ممکن است خطرات زیاد و حتی تصادفات متعددی را ایجاد نماید، اما در عین حال گاهی استفاده از موبایل ضروری به نظر رسیده و به خصوص برای داشتن نقشه مجبور به استفاده از موبایل می باشیم. هولدر ها وسایلی پر کار برد و به در بخور برای حل این مشکل هستند و باعث می گردن بدون در دست گرفتن گوشی، بتوانید به صورت مستقیم صفحه نمایش گوشی را مشاهده نمایید.

علاوه بر گوشی می توانید انواع پلیر و جی پی اس ها را نیز درون این هولدر قرار داده و استفاده نمایید.

29000 تومان

-