فروش عمده پلاستیک مگنتیک درب ورودی عرض 180 سانتی

فروش عمده پلاستیک مگنتیک درب ورودی عرض 180 سانتی

شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول از اتلاف انرژی جلوگیری نمایید و با با نصب این محصول بر روی در بوروئی می توانید تا 70 درصر از اتلاف انرژی جلوگیری نمایید. همچنین این محصول می تواند فروشگاه شما را از ورود حشرات موذی نیز در امان نگه دارد. شما برای ایجاد محیطی آسوده برای محیط خود می توانید از این محصول استفاده کنید و نهایت استفاده را از این ابزار ببرید. همچنین این درب فلزی دارای امکانات ویژه ای است که می تواند همیشه درب را بسته نگه دارد.

ابعاد درب پلاستیک آهنربایی آسان مش عرض 180 و ارتفاع 230 سانتی متر می باشد که برای انواع درب های بزرگ قابل نصب می باشد و به راحتی بر روی درب های با ابعاد کوچکتر نیز قابل نصب می باشد. این پرده پلاستیکی مگنت دار دارای 16 آهنربای فوق العاده قوی می باشد که به سرعت پس از عبور موجب بسته شدن درب می شود. آویز های تعبیه شده در قسمت پایینی پرده موجب مقاومت بالای آن در برابر باد و ایستایی بهتر درب شده است. جهت خرید عمده این محصول با شماره های درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.


قیمت عمده: 129000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما عزیزان می توانید با استفاده از این محصول از اتلاف انرژی جلوگیری نمایید و با با نصب این محصول بر روی در بوروئی می توانید تا 70 درصر از اتلاف انرژی جلوگیری نمایید.

 

پلاستیک درب ورودی

 

همچنین این محصول می تواند فروشگاه شما را از ورود حشرات موذی نیز در امان نگه دارد. شما برای ایجاد محیطی آسوده برای محیط خود می توانید از این محصول استفاده کنید و نهایت استفاده را از این ابزار ببرید. همچنین این درب فلزی دارای امکانات ویژه ای است که می تواند همیشه درب را بسته نگه دارد.

 

خرید پلاستیک درب مغازه

 

 

ابعاد درب پلاستیک آهنربایی آسان مش عرض 180 و ارتفاع 230 سانتی متر می باشد که برای انواع درب های بزرگ قابل نصب می باشد و به راحتی بر روی درب های با ابعاد کوچکتر نیز قابل نصب می باشد. این پرده پلاستیکی مگنت دار دارای 16 آهنربای فوق العاده قوی می باشد که به سرعت پس از عبور موجب بسته شدن درب می شود.

 

قیمت پلاستیک درب مغازه

 

آویز های تعبیه شده در قسمت پایینی پرده موجب مقاومت بالای آن در برابر باد و ایستایی بهتر درب شده است. جهت خرید عمده این محصول با شماره های درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

درب های پلاستیکی مفناطیسی

 

شما می توانید این محصول را درب منزل و فروشگاه خود به صورت اینترنتی دریافت کنید و با قیمت عمده ای اقدام به فروش این محصول نمایید. این محصول را می توانید با استفاده از درگاه اینترنتی همکار باشی خریداری نمایید و آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

 

درب پلاستیک مغناطیسی مشهد

 

لازم به ذکر است با حذف کردن واسطه ها و قیمت عمده ای این محصول دارای کمترین و نازل ترین قیمت در بازار می باشد. شما می توانید با فروش این محصول هب سودآوری بالایی دست یابید.

129000 تومان

-